10. yılında Yeni İnsan Yayınevi Türkiye’de Enerji Politikalarını Özgür Gürbüz ile ele alıyor

Ekolojik, onarıcı ve iz bırakan kitaplarıyla 10. yılını kutlayan Yeni İnsan Yayınevi doğumgününü etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. 8 Nisan Cumartesi günü Taksim’de bulunan EkBiçYeİç’de düzenlenecek söyleşide Özgür Gürbüz, Türkiye’de enerji meselesini ele alacak. 

Yeni İnsan Yayınevi’nin 10 yıl önce yayınladıkları ilk eser olan “Enerji ve İnekler” kitabının yazarı Özgür Gürbüz, 10 yıl içerisinde enerjinin üretilmesi, dağıtılması ve tüketilmesi tartışmasında ekseni aynı kalan ama aktörler değişen konuları ele alacak.

Yeni İnsan Yayınevi, medyanın böylesine tekelleştiği bir dönemde, farklı bir bakış açısı görmek isteyenleri enerji meselesi ile ilgili düşünmeye, gösterene ve gösterilene değil gösterilmeyenlere odaklanmaya davet ediyor.

Sunum ve forum şeklinde geçmesi planlanan bu oturuma katılmak isteyen tüm okurlar ile yüz yüze ve soru sorarak birlikte düşünmeye çağrısı yapılıyor.

Kayıt ve Bilgi için: Ücretsiz olan söyleşinin katılım bilgisi için info@ekbicyeic.com‘a mail atmanız yeterli. Adınız, soyadınız ve cep telefonunuzu belirterek eposta atabilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz. Etklinliğin Facebook sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
“Çocuklar için farkındalık eğitimi okul müfredatlarında yer almalı”

Son yıllarda çocuklarda artan dikkat bozuklukları, stres ve endişelerle başa çıkmanın belki de en huzurlu yollarından biri bilimsel olarak kanıtlanmış...

Kapat