Yeşilist.com Logo

Beyoğlu Dünyada Mekan’da Satın Alma, Takas Et

by / 571 Yorum / 571 Okunma / 29 Temmuz 2016

Sayıları giderek artan takas pazarları bilinçli tüketicileri bir araya getirmeye devam ediyor. Bu sefer Beyoğlu’nda Dünyada Mekan sizi 31 Temmuz Pazar günü daha az satın almaya, daha az atık çıkarmaya, ihtiyaçlarımızı dayanışmayla ve paylaşarak karşılamaya davet ediyor.

Katılanların istediği kadar eşya alıp vereceği bu pazarda takas edilmeyen ürünlerden kalanları geri alabilir ya da bırakabiliyor. Bırakılan eşyalar ise ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere dayanışma mekanlarına iletiyor.

takas-3

Müdürsüz, patronsuz beyaz yakalı mekanı olarak nam salmış Dünyada Mekan’da düzenlenecek takas pazarı sizi bir şey getirmeseniz de almaya, bakmaya, sohbete, çaya, kahveye çağırıyor.

Etkinlik saat 31 Temmuz Pazar günü 14:00’de başlıyor, katılımcılar paylaşmak istediklerini en geç 14:30’a kadar mekana getirebilir. Takas etkinliği ise saat 15:00’de başlayacak. Etkinliğin Facebook sayfasını buradan takip edebilirsiniz.

İletişim için:
E-mail: mekandunyada@gmail.com
Site:
E-mail: gorkem@yesilist.com
Boğaziçi Üniversitesi ve SUNY Binghamton'da Küresel ve Uluslararası İlişkilerden sonra İsveç'te Uppsala Üniversitesi'nde Sürdürülebilirlik üzerine master yaptı. Teknoloji, kitlesel değişim ve akıllı politikalar ile çözümler bulabileceğimize inanıyor.

Yazarı Sosyal Medya Üzerinden Takip Edin!
twitter

Benzer yazılar


Önceki yazıyı okuyun:
Bolivya’dan Samanyolu’nun büyüleyici yansımaları

Rus doğa fotoğrafçısı Daniel Kordan, Bolivya'daki Salar de Uyuni bölgesine giderek Samanyolu'nun kurumuş göller üzerindeki yansımasını fotoğraflamış.

Kapat