Bu Pazar: Ortaya Karışık Pop-Up Kadıköy

Her ay düzenlenen Kadıköy’ün yeni tasarım pazarı bu hafta sonu Muhit’te kurulacak. Mahallenin yerel üreticilerini halkla uluşturmayı hedefleyen etkinlik yine onlarca sanatçıya ev sahipliği yapacak. El yapımı baskılı t-shirt’lerden defterlere, süs eşyalarından çantalarta kadar çeşitli ürünler bulabileceğiniz etkinlikle ilgili diğer bilgiler ve katılımcı listesi şöyle:

Kadıköylü yerel üreticilerin öncelikli olarak birbiriyle tanışmasını, sosyalleşmesini ve dayanışmasını sağlama amacıyla kurulan Pop-Up Kadıköy Tasarım Pazarı, artık kapısını farklı çevrelerden katılımcılara da açarak dayanışma ağını genişletmeye devam ediyor!

3333333

15 Kasım 2015, Pazar günü Muhit Kadıköy’de düzenlenecek etkinliğimize Big Baboli Print House, Burcu Okut Jewellery, Dodo Seramik Atölyesi, Moda127(Patita), Dapperz, Çizimlibişiler, Coconart gibi daha önceki pazarlarda yer alan markaların yanı sıra; Nooksbooks, Luft, 8th Act, Tırtıl Design gibi yeni markalar da bizimle olacak.

Özgür Kazova’nın tekrar aramızda olacağı pazarda, sivil girişimlere yer vermeye devam ediyoruz. Bu defa, üretici-tüketici ilişkisine yeni bir boyut katan Kadıköy Tüketim Kooperatifi Girişimi ile evde pişirdiği vegan/vejetaryen yemekleri kapı kapı gezerek dağıtan Sefer Tası Moda Tasarım Pazarı’na konuk oluyor.

İletişim ağlarının örüldüğü, dostlukların başladığı mütevazi günümüzün parçası olmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Gelin, keşfedin, tanışın!

Katılımcılar:
8th Act
Big Baboli Print House
Burcu Okut Jewellery
Çizimlibişiler
Coconart
Dapperz
Dodo Seramik Atölyesi
Kadıköy Tüketim Kooperatifi Girişimi
Luft
Nooks Notebooks
Özgür Kazova
Moda127(Patita)
Sefer Tası Moda
Tırtıl Design

Etkinliğin facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Jeffrey Sachs: Türkiye için kömür santrali kurmak kötü bir strateji

Ortalama ömrün en kısa olduğu ülke olan Türkiye, sağlık ve eğitim konusunda 34 ülke arasında son sırada. Türkiye, biyoçeşitlilik ve...

Kapat