Geleceği Şekillendirecek Sürdürülebilir Markalar Mayıs’ta İstanbul’da buluşuyor

İstanbul’da 26-27 Mayıs tarihlerinde ‘The Power Of And’ temasıyla gerçekleştirilecek olan Sustainable Brands 2016 İstanbul, geleceğin değişen markaları, yeni marka stratejileri, inovasyon, dijitalleşme, yeni tüketici trendleri, tedarik zinciri, sürdürülebilirlik hedefli start-up, sosyal etki ve iletişim konularında ilham almak, fikir alışverişi yapmak ve bilgi edinmek isteyen iş dünyası ve liderlerinin buluşma adresi olacak.

unnamed

‘The Power Of And’ temasıyla düzenlenecek konferansta dünyadan ve Türkiye’den marka liderleri, oyunun değişen kurallarının ve değişen tüketici davranışlarının nasıl değerlendirilmesi gerektiğini; ortak değer yaratarak kârlılık artırılması için “Ve’nin Gücünü” kullanarak nasıl stratejiler oluşturmaları gerektiğini, inovasyonu ve yenilikçi çalışmaları nasıl kullanacaklarını tartışacaklar.

Marka stratejileriyle yeni düşünce yapıları inşa eden yazar, modern zamanın filozofu Dr. John Izzo; sınırları ortadan kaldıran özgür ruh, ‘The Future Explorer’ın yazarı, extreme sporların süper starı Albert Bosch; yeni nesil iletişimin Mozart’ı Jakob Trollback; tüketici inovasyonunun dünyaca ünlü ismi, fütürist ve trend uzmanı Jody Turner; ‘Karma Marketing’ felsefesi denildiğinde akla gelen isim Sirikul Nui Laukaikul gibi önemli uluslararası konuşmacılar, günümüz markalarının gelecek için nasıl yenilenmeleri gerektiğini paylaşacaklar.

Konferansta aynı zamanda yeni nesil sürdürülebilir moda akımının öncüsü ECOALF markasının yaratıcısı Javier Goyenche de bulunacak. Goyanche’nin markası ECOALF, ünlü marka GOOP ile yaptığı işbirliği ile oluşan çanta koleksiyonu ile dünyanın en beğenilen sürdürülebilir moda tasarımlarını Hollywood’a taşıdı.

Markaların geleceği şekillendirmede oynadığı rolü anlamaya ve markalara güç kazandırmaya odaklanmış Sürdürülebilir Markalar Küresel Platformu (Sustainable Brands), markalar ve tüm paydaşlarını; Boston, San Diego, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Barcelona, Cape Town, Bangkok, Kuala Lumpur, Sidney ile birlikte, 26-27 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da da bir kez daha bir araya getirecek.

 

The Power Of And
Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen global Sustainable Brands buluşmalarının 4.kez düzenlenen İstanbul ayağı Türk markalarının global açılımı için büyük önem taşıyor. İstanbul buluşmasında yer alan markalar, dünyanın en güçlü marka platformunun bir parçası olarak global ağların içinde de yerlerini alıyor.

Konferansın Liderlik ve Strateji, Tüketici Davranışları ve Etkileri, Tedarik Zinciri ve Satın Alma, Sosyal Etki, Tasarım ve İnovasyon paralel kulvarlarında Türkiye’nin önde gelen konuşmacıları ile tüketici davranışları nasıl değişiyor, yeni tüketici trendleri, tedarik zincirinde şeffaflık ve inovasyon, markalar ve STK’ların daha iyi bir gelecek için yaratığı değişimler, inovasyon ve tasarım ile sosyal inovasyon konuları tartışılacak.

Medya Sponsoru olarak Yeşilist’in de yer aldığı uluslararası işbirliği, iletişim ve öğrenme platformu Sustainable Brands 2016 İstanbul hakkında daha detaylı bilgi ve program için,http://www.sustainablebrandsistanbul.com/2016/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi için:

sürdürlebilirlik-akademisi

Ezgi Uçar
Sürdürülebilirlik Akademisi
(0212) 274 25 16 / 840
ezgiu@surakademi.com
www.surdurulebilirlikakademisi.co


Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.

Yeşilist Patreon Destek Ol

Önceki yazıyı okuyun:
Bir t-shirtün çevreye etkileri

Bir t-shirtün hikayesi mağazadan fabrikaya, oradan da tarladaki hammaddeye kadar geri gidiyor. Çoğu zaman hammaddesi pamuk olan t-shirtler sürdürülebilirlik ve...

Kapat