Hayvanseverler buluşuyor: Kulübe değil kulübeye

İlki yoğun ilgi gören Kulübe Değil Kulübeye partisinin ikincisi 18 Mart’ta COOP’ta gerçekleştiriliyor. Geceden elde edilecek tüm gelir, terk edilmiş köpeklerin klinik masrafları ve kulübe ihtiyaçları için kullanılacak.

Aksak, Barış Bergiten, Candaş Baş, Dodo, Juliewinters, Just D, Kaan Düzarat, Sarp Dakni, Undomondo, Ece Özel ve ZOZO&M-IN’in performans sergileyeceği partiye giriş ücreti 30 TL.

Detaylı bilgi:

“Köpekler için buluşuyor ama kulübe değil kulübeye gidiyoruz! Geçtiğimiz aylarda sessiz ve sedasız büyük bir başarı elde eden ‘Kulübe Değil Kulübeye’ parti serisinin ikincisi Coop’ta gerçekleşiyor. Geceden elde edilecek tüm gelir, terk edilmiş köpeklerin klinik masrafları ve kulübe ihtiyaçları için kullanılacak. Bu partide hem enfes performanslar dinleyip iyi vakit geçirecek hem de sahipsiz bir köpeğin daha iyi bir yaşama kavuşmasına katkıda bulunacaksınız. Geceye performanslarıyla katılacak olan isimler candas bas, just d, undomondo, baris bergiten, kaan duzarat, yesim unan aka juliewinters, dodo, ece ozel, sarp dakni, aksak ve zozo &m-in ! Tüm köpek dostlarını bekliyoruz…

Kulübe Değil Kulübeye Nedir?

İstanbul’da son zamanlarda terk edilmiş köpekler için şehrin farklı noktalarında başlayan sivil mücadele hızla büyümeye devam ediyor. Köpeklerin gönüllüler tarafından barınak ve sokaklardan kurtarıldıktan sonra sürdürülen tedavi ve sahiplendirme süreci de bu noktada büyük önem taşıyor. Kulübe Değil Kulübeye partileri, tüm bu süreçte yer alan gönüllülerin çalışmalarına destek olmak için düzenleniyor.”

Etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Danimarka üretim fazlası gıda ürünleri satan ilk marketini açtı

WeFood adlı süpermarket, ürünlerini %30 ile %50 arası bir indirimle daha ucuza satıyor.

Kapat