‘İklim İçin’ Vivaldi çalıyoruz

11 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonu’nda verilecek Piyano Resitali’nde Hande Akkan ve Öğrencileri “İklim İçin” çalıyorlar.

Aralık ayında Paris’te yapılacak Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Sözleşmesi Taraflar Konferansı (COP 21) öncesi çevre konusunda, bizim de katıldığımız, politika ve eylemler üreten “İklim İçin” kampanyası bu eylemler öncesi farkındalık yaratmak için bazı eylemler düzenliyor.

“İklim İçin” kampanyasını destekleyen bu konserin davetiyelerini, destek olabileceğiniz ölçüde yapacağınız bağışlar karşılığında Yeşil Düşünce Derneği’nden, Açık Radyo’dan veya etkinlik öncesinde standlardan edinebilirsiniz.

3543632434235432

Hande Akkan’ın yaşları 5 ile 25 arasında değişen geç piyanistleri verecekleri konser öncesi “baykuşlar, ağaçlar ve denizler” ve tabii ki “İklim İçin” konserde konuşmacı olarak bulunan gazeteci-yazar Ömeer Madra ile beraber bulunacaklar.

Hem her konserlerinde farklı bir sivil toplum kuruuşuna gelir sağlayan bu küçük yetenekleri dinleyebileceğiniz hem de “İklim İçin” kampanyasını destekleyebileceğiniz etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Biletleri konser öncesi stantlar haricinde aşağıdaki adreslerden temin edebilirsiniz:

Yeşil Düşünce Derneği Adres: Sinanpaşa Mah. Çelebioğlu Sk. No: 21 D:6 Beşiktaş

Açık Radyo Adres: Hacımimi Mahallesi, Lüleci Hendek Caddesi Koltukçular Çıkmazı No:7 Kat: 1-2 Tophane


Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.

Yeşilist Patreon Destek Ol

Önceki yazıyı okuyun:
6 adımda öğle aranızı güzelleştirin

Size önerilerimizde ofis hayatınız boyunca, tadını çıkarabileceğiniz öğle molaları için ufak ama önemli olan faktörleri yeniden hatırlatalım dedik.

Kapat