Yeşilist.com Logo

İstanbul ikinci el festivali başlıyor!

by / 117 Yorum / 123 Okunma / 1 Ekim 2015

Sarıyer Belediyesi ve Sarıyer Garage Sale Ekibi, 4 Ekim 2015 tarihinde saat 10:00-19:00 arasında ”Atma Değerlendir, Doğaya Katkıda Bulun” projesi kapsamında, 250’den fazla masanın katıldığı “İstanbul İkinci El Festivali”’ni düzenliyor.

Kilyos Caddesi’nde bulunan Kilyos Şömine Restoran’da düzenlenecek etkinilkte, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Beykoz Şubesi, Yedikule Liolar Derneği, Sarıyer Lisesi Mezunlar Derneği, İyilik Melekleri Derneği, EÇADEM ( Engelli Çocuk ve Ailelerine Destek Merkezi) kendi standlarını kuracak.

Gönüllü olarak ya da yardım amaçlı orada bulunacak 250’den fazla standa satış yapması için siz de kullanmadığınız veya 2. El ürünlerinizi bağışlayabilirsiniz.

Zekeriyaköy B-Fit Spor Merkezi tarafından Zumba gösterisinin de düzenleneceği etkinliğe katılmak için, Sarıyer Belediyesinin saat 10:00’dan itibaren Hacıosman Metro Durağı ve etkinlik alanı arasında 2 saatte bir ücretsiz ring aracını da kullanabilirsiniz.

Etkinlğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Site:
E-mail: gorkem@yesilist.com
Boğaziçi Üniversitesi ve SUNY Binghmaton'da Küresel ve Uluslararası İlişkilerden sonra İsveç'te Uppsala Üniversitesi'nde Sürdürülebilirlik üzerine master yaptı. Teknoloji, kitlesel değişim ve akıllı politikalar ile çözümler bulabileceğimize inanıyor.

Yazarı Sosyal Medya Üzerinden Takip Edin!
twitter

Önceki yazıyı okuyun:
Paris’in arabasız günü

Geçtiğimiz hafta sonu 27 Eylül Pazar günü, Paris’te bir günlüğüne arabaların trafiğe çıkması yasaklandı.

Kapat