İstanbul’un cold pressed juice mağazası Jüs açıldı!

Soğuk preslenmiş meyve/sebze suları, süper yiyecek kategorisinde smoothie’ler, organik kahveler, gel-al servisinde salatalar, çorbalar, atıştırmalıklar ve tatlılar sunan İstanbul’un en yeni ve en iyi meyve/sebze suyu barı JÜS açıldı!

Yeşilist’in İngilizce Editörü Aylin Erman’ın kurduğu JÜS, İstanbul’da yaşamanın kaçınılmazı hâline dönüşmüş koşuşturmalı hayattan esinlenerek oluşturuldu ve müşterilerine kolay ulaşılır ve kaygılardan uzak günlük bir beslenme seçeneği sunuyor.

Aylin, Harvard Üniversitesinden 2010 yılında mezun olduktan kısa bir süre sonra İstanbul’a taşındı. New York’ta çalıştığı soğuk preslenmiş meyve/sebze suyu barlarında kazandığı deneyimi, klinik beslenme uzmanlığını, sağlıklı yiyecek hazırlama becerisini ve detoks danışmanlığını da arkasına alarak en büyük tutkusunu gerçekleştirmek için JÜS’ü açtı.

3243243213213

JÜS’ün amacı, inanılmaz tatlarla eşi benzeri olmayan gıdaları birleştirerek New York’tan Stockholm’e kadar uzanan soğuk preslenmiş meyve/sebze suyu konseptini Türkiye’ye getirmek ve bunun için de sınıfının en iyisi Norwalk Juicer’ı kullanılıyor.

Norwalk Juicer, hidrolik presiyle taze meyve ve sebzeleri sıkarken doğal meyve şekerini, vitaminleri, eser mineralleri, enzimleri ve diğer elzem ögeleri en yüksek miktarda muhafaza edebiliyor. Böylelikle pastörize edilmeyen, ham halini korumuş, taptaze ve yüksek kalitedeki geniş ürün çeşitliliğine sahip meyve/sebze suları özel şişelerinde ziyaretçilerine sunuluyor.

Tüm ürünler JÜS’ün Cihangir’deki mağazasında el emeği ile konsantreden üretilmeden, sulandırılmadan; katkı maddesi, koruyucu, aroma ya da şeker içermeden üretiliyor.

Her ne kadar 1-3 günlük bir detoks vücudun yenilenmesine yardımcı olsa da uzun soluklu ve sağlıklı bir yaşam tarzı için JÜS’ün zengin besin grupları, yüksek alkalin değerleri ile sindirmesi kolay, vücudu yormayan ve canlandıran yiyecekleri size geniş seçenekler sunuyor.

JÜS’ün menüsünde günü gününe yapılan uzun soluklu bir diyete uygun olan kinoa salataları, chia pudingleri, yulaf ezmesi, süper yiyecek kategorisindeki smoothie’leri, vegan çorbaları, şekersiz ve yağsız fındık ezmeleri gibi yiyecekleri ve organik kahve ve günlük meyve/sebze sularını detoks paketlerinin tamamlayıcıları olarak sunuluyor.

3854780324932

Tüm bu ürünler vücudun günlük olarak kolayca toksinlerinden arınmasına ve detoksukeyifli bir yaşam tarzı hâline getirmeye yardımcı oluyor.

JÜS ve Aylin sağlıklı bir yaşam tarzının dengeden, bilinçli olmaktan, nezaketten, aşırılıktan kaçınmaktan ve strese sebep olan şartlandırmalardan kaçınmaktangeçtiğine inanıyor. Biz de Aylin’e katılıyoruz ve JÜS’ün ürünlerini denemeye can atıyoruz.

JÜS ürünlerini web sitesinden, Facebook, Twitter, Instagram ve Tumblr sayfalarından görebilir, beğendiğiniz ürünleri Cihangir’deki mağazasından gel-al servisle ya da e-posta ve telefon ile vereceğiniz siparişlerle temin edilebilirsiniz.

JÜS’ün açılışına katılmak isterseniz, 13 Haziran Cumartesi günü düzenlenecek etkinliğe’de katılabilirsiniz.

Etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

JÜS: İstanbul’s Cold Pressed Juice

Başkurt Sk. No:34, 34250 
Cihangir, İstanbul

Tel:
0(212).243 45 45

e-posta:info@jusistanbul.com

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuklara yeşil yaz aktiviteleri

Çocuklar için disiplinler arası paylaşım alanları yaratan, bir yandan yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, deneyimlemerini düşündüğüm doğa ve yaşam tarzlarını sunan kurumları bu...

Kapat