Yeşilist.com Logo

Köpek kulübeleri yapmak ister misiniz?

by / 42 Yorum / 42 Okunma / 21 Nisan 2015

Şehrin yeni oluşumu Kolektif House Seyrantepe’deki evinde, hayvan severleri, sokaktaki dostlarımızın iyiliği için bir araya getiriyor. ‘Yaratmak’ için her fırsatı kollayan Kolktif House, 25 Nisan Cumartesi günü gerçekleştireceği etkinlikte, meraklılarıyla sokak köpekleri için kulübeler inşa edecek ve daha fazlası için bağış toplayacak. Eğer siz de parçası olmak isterseniz, etkinlik için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yardıma muhtaç hayvanlara destek olmak için kolları sıvıyoruz!

Gelin hep birlikte evsiz köpeklere kulübeler yapalım.. Akıl İşleri, Funda Arcas ve Jotun Türkiye ’nin destekleriyle sokak köpeklerine çatı kuralım. Coucou ‘nun sergileyeceği hayvan giysileri koleksiyonun ve Elif Tezcan ’ın yazdığı ‘Duy, gör, hisset’ isimli kitabının satışından elde edilecek gelir, Banu Aydın aracılığıyla sokaktan kurtarılmış ya da hasta köpeklerin klinik tedavi masraflarını karşılamak üzere bağışlanacak. Dahil ol ki senin de katkın olsun!Yazarı Sosyal Medya Üzerinden Takip Edin!
twitterfacebook

Önceki yazıyı okuyun:
kuresel-isinma-ekonomi
Yeryüzü ısınıyor

NASA’nın yayınladığı ölçümlere göre, geçtiğimiz Mart ayı yüzey ısısı mevsim normallerinin üstündeki en sıcak Mart ayı olarak değerlendirildi.

Kapat