Parklarda yogaya devam

Yeşilist’te uzun zamandır severek takip ettiğimiz Erol Scott, açık havada yoga pratiği deneyimlemek isteyenleri tekrar bir araya getiriyor. Bu sefer rüzgar, güneş ve soğukla kalarak farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin, Pazar günü (6 Aralık) saat 10.00’da Maçka Demokrasi Parkı’nda başlayacak pratiği kaçırmamalarını öneriyoruz.

500008989989898989898

Etkinliğin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz:

Parklarda yoga yapmak güzel.. Bu etkinliğimizi yazın başından beri devam ediyoruz. Sık sık toprakla, rüzgarla, güneşle yoga yapıyoruz.. etkinliğimiz ücretsiz.. yeni başlayanlara uygun.

21 Haziran Yoga Gününde onlarca insanla yaptığımız yoganın tüm dünyada belki binlerce insanla beraber yoga yapmanın heyecanını her parkta olduğumuzda yaşamak güzel.

Parkın orta yerindeki havuzun yanından yukarı biraz yürürseniz.bizi orta kapının yanında toplanacağız. Yanınızda mat getirmenize gerek yok. Ama yoga öncesi ve sonrasında oturmak için herhangi bir piknik için uygun örtü getirebilirsiniz.

Sorularınız için yada mat a gereksinmeniz varsa eğitmeniniz olan Erol Benjamin Scott i – 533 650 80 70 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Etkinliğin Facebook sayfası burada.

 

Önceki yazıyı okuyun:
Size enerji veren yiyecekler

Enerji konusuna geldiğimizde hatırlamanız gereken gıdaların rollerini sizlerle paylaşıyoruz.

Kapat