Nefes seansımıza katılır mısın?

2020 hepimizin için çok sert sahneleri gerçek yaptı. Yorulduk, yıprandık, kayıplar yaşadık. Şimdi tekrardan iyi niyetlerle 2021’ye bir başlangıç için Özde Çolakoğlu‘yla nefes seansını yapıyoruz.

Hepimiz “doğru” nefesle doğduk ama tüm yorucu yaşanmışlıklar bunu unutturdu. Çalışmamızın niyeti, temel nefes tekniklerini uygulayarak yeniden kendi doğal nefesimizle buluşmak.

Yaşamımız, nefes ile başlar ve nefesle biter. Arasındaki o süreç içinde duygusal ve zihinsel dünyamızda olan her şey tüm bedenimizle ve nefesimizle kurduğumuz ilişkiyi etkiler.

Nasıl nefes aldığımız nasıl bir ruh halinde içinde olduğumuzu gösterir.

Nefes, bedenimiz ve zihnimiz arasındaki köprüdür. Nefesimizle kurduğumuz farkındalıklı ilişki gündelik hayatımızdaki stresle baş etmek ve tüm zihinsel_ duygusal kalıplarımızı değiştirmek için en değerli araçtır.

Nefesinizin öneminin farkında mısınız?

16 Ocak 18:00-18:30 arası gerçekleşecek nefes seansımıza katılım ücretsiz olup, bu formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Katılımla ilgili sorularınızı ayrıca info@yesilist.com adresine email atabilirsiniz.

Özde Çolakoğlu kimdir?

İstanbul Ünivertisesi mezunu. Uzun yıllar reklam sektöründe çalıştıktı. Yoga ile tanışması tüm hayat yolunu değiştirmesine neden oldu. 2013 senesinden beri bu işi meslek olarak yapıyor, anlamaya öğrenmeye devam ederken eğitimler, dersler vermeye devam ediyor.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Yorumlar kapatıldı.

Daha fazla Genel, Hayat
Pandemiye rağmen 3 adımda sürdürülebilir tüketim

Pandemi ile birçok alışkanlığımız gibi tüketici alışkanlıklarımız da değişti. Teknolojik aletler sayesinde tüketim alışkanlıklarımızı çevrimiçi platformlar odağına aldı. Öyle ki,

Kapat