Danışma Kurulumuz

İpek Cem Taha

İpek Cem Taha, İstanbul bazlı çalışan bir iş kadını, gazeteci ve sivil toplum yöneticisidir. Robert Kolej Mütevelli Heyeti üyesi ve Eisenhower Vakfı ‘Fellow’udur. Lisans eğitimini Amherst College, lisans üstü derecelerini Columbia Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

1993-95 yıllarında New York’da Bankers Trust- Deutsche Bank’ta Uluslararası Sermaye Piyasaları Grubu’nda yöneticilik yapmıştır. 1996-2007 yıllarında internet sektöründe faaliyet gösteren Netwise’da kurucu ortaklık yapmıştır.

Dr. Sertaç Doğanay

Teknoloji iletişimi ve sürdürülebilirlik iletişimi üzerine çalışan öğretim görevlisi, konuşmacı ve yeni nesil yayıncıdır.

İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. 10 senelik ilaç sektörü deneyiminde; marka müdürü, kurumsal iletişim yöneticisi, pazarlama müdürü ve pazarlama satış direktörü pozisyonlarında bulunmuştur.

Yalın Karadoğan

Yalın Karadoğan yaklaşık 25 senedir New York ve Londra’da private equity yatırım sektöründe çalışmaktadır.

İlk 9 seneye yakın dilimi JPMorgan Partners’da geçirdikten sonra, 15 sene kadar Avrupa bazlı yatırım fonu Cinven’de çalışmıştır.

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement