Çocuklarda çevre bilinci için

Çocuklara doğa sevgisi ve bilincini kazandırmak amacıyla son zamanlarda, web siteleri, oyunlar, filmler ve kitaplar sayılarını arttırıyorlar.

1323068_130065336698501012600_Original

Bosch Ev Aletleri, çevre bilincine sahip yeni nesiller yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla 4-7 yaş arası çocuklar için hazırladığı web sitesini yayın hayatına geçirmiş. www.bosch-cevrekulubu.com adresinde çevre ile ilgili temel bilgileri eğlenceli bir şekilde öğretmeyi amaçlıyor site.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Nil Kayarlar Sarrafoğlu

1969 yılında doğdum. Aklım başıma geldiğinde ailemden sonra ilk doğayı sevdim. Taşı toprağı, çiçeği ve hatta böceği... Okudum, çalıştım ve büyük şehirlerde yaşadım. Dünya üzerinde doğanın en uzak yerlerine de gittiğim ve kaldığım zamanlar oldu, işte o zamanlarda kendimi çok iyi hissettim,. Döndüm dolaştım şimdi yine şehirdeyim. Bu sefer 4 yaşında bir oğlum var, onu doğanın içinde büyütmeye çalışıyorum, hafta sonları kaçıyoruz şehirden küçük köyümüze. Mutluyuz böyle şimdilik. Anne olduktan sonra dünyayı kurtarmak için ille de büyük kahraman olmak gerekmediğini anladım, anne olmak yetiyormuş! Atık yönetimi, enerji tasarrufu ve sağlıklı beslenme gibi konulara önem veriyoruz evimizde. Payımıza düşeni ve mümkünse daha fazlasını yapmaya gönüllüyüz ailece de. Yeşilist kanalı ile sesimi duyurabildiğim için mutluyum.

Bir cevap yazın

Daha fazla Çocuk ve Bebek, Eğitim, Genel, Oyuncak
Çocuklar oyunla geri dönüşümü öğrensin

"Çöp Nedir?"e çocuklarınız bayılacak.

Kapat