Soğuk preslenmiş meyve sularını JÜS ile beraber deneyin!

Soğuk preslenmiş meyve/sebze suları, süper yiyecek kategorisinde smoothie’ler, organik kahveler, gel-al servisinde salatalar, çorbalar, atıştırmalıklar ve tatlılar sunan İstanbul’un en yeni ve en iyi meyve/sebze suyu barı JÜS’ün soğuk preslenmiş meyve sularını denemek isteyenlere bu haftasonu özel bir şans doğdu!

Yeşilist İngilizce’nin editörlerinden Aylin Erman’ın kurduğu JÜS, inanılmaz tatlarla eşi benzeri olmayan gıdaları birleştirerek New York’tan Stockholm’e kadar uzanan soğuk preslenmiş meyve/sebze suyu konseptini Türkiye’ye getirmek ve bunun için de sınıfının en iyisi Norwalk Juicer’ı kullanıyor.

Norwalk Juicer, hidrolik presiyle taze meyve ve sebzeleri sıkarken doğal meyve şekerini, vitaminleri, eser mineralleri, enzimleri ve diğer elzem ögeleri en yüksek miktarda muhafaza edebiliyor. Böyleliklepastörize edilmeyen, ham halini korumuş, taptaze ve yüksek kalitedeki geniş ürün çeşitliliğine sahip meyve/sebze suları özel şişelerinde ziyaretçilerine sunuluyor.

345432345t43

20 Şubat Cumartesi günü ise saat 10:00 ile 18:00 arası JÜS’ün Chinagir, Başkurt sokaktaki mağazasını ziyaret edenler tüm gün boyunca enfes soğuk preslenmiş meyve ve sebze sularını ücretsiz olarak tatma şansı yakalıyor.

Etkinliğin Facebook sayfasını buradan ziyaret edebilir, JÜS ve ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için web sitesini, Facebook, Twitter, Instagram ve Tumblr sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

78544124237


Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.

Yeşilist Patreon Destek Ol

Önceki yazıyı okuyun:
Ergene Havzası’nı kirletici parmak izi analizi kurtaracak

Nüfusu 2 buçuk milyona yaklaşan Ergene Havzasında 3 yıl önceye kadar belediyelerinin atık su arırtma tesislerinin olmadığını biliyor muydunuz?

Kapat