Anneler ne ister?

Bir anne olarak çocuğuma hem sağlıklı, hem şık hem de bütçemin yetebileceği kıyafetler giydirmek istiyorum. Eskiden olsa, nerede bu dükkan dediğinizi duyar gibiyim.

Ama şimdi durum farklı
İlk önce kadınlar, sonra erkekler ve şimdi de çocuklar ve bebekler… Doğa Dostu Kıyafet Devrimi, moda dünyasını hızla sarmakta. 10 yıl önce çocuklarımızın doğa dostu kıyafetler kullanmasını istediğimizde Da Vinci’nin Şifresini aratmayacak bir maceraya çıkarken, şimdi ise doğa dostu, birbirinden trendy kıyafetleri bulmakta artık sıkıntı çekmiyoruz.

Peki bu değişim neden?
Artık biz tüketiciler; iklim değişikliği, su kaynaklarının yetersizliği ve çalışanların koşulları gibi sosyal ve çevre konularda farkındalık sahibiyiz ama aynı zamanda bebeklerimiz ve çocuklarımızın günlük hayatlarının koşuşturmacasına dayanabilecek sağlam, iki yıkamayla ağzı burnu dönmeyen, hem de şık ve hesaplı olabilecek kıyafetler arıyoruz.

Tüketicilerinin önerilerine kulak veren yeni nesil şirketler de ürünlerini doğa dostu ve sosyal açıdan sorumluluk sahibi olarak üretmesini sağlıyor. Özellikle Küresel Organik Tekstil Standartları (GOTS) sertifikası ile, kıyafetlerin kimyasaldan arınmış bir üretimden geçtiğinden kesin olarak emin olabiliyoruz.

AAAA

Yani artık bebekleriniz için, en trendy kıyafetleri seçebilirken, doğal yapısı onların narin ciltlerine zarar vermeyen, üretiminde doğaya saygılı ve de bütçenize dost ürünleri de seçebiliyorsunuz.

Türkiye’de ki yeni nesil üreticilerden, dükkanına girdiğinizde bile anne çocuk keyif alacağınız bir yer arıyorsanız, Kapbulanın dükkanlarını kesin ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Tahta kaplı kaplumbağlı girişi, güleryüzlü çalışanları, ve birbirinden cool minik kıyafet, aksesuar ve hatta oyuncakların olduğu bu şeker dükkan, bir anne olarak girdiğinizde içinizi açacak cinsten.

Hatta uğradığınız mağazada şansınıza markanın yaratıcısı Tuba Hanım’a rastlarsanız, sohbet etmeden çıkmayın. Kendisi de iki çocuk annesi olan Tuba Hanım, günümüz annelerinin karşılaştığı problemleri ve çözümlerini çok iyi biliyor.

Kapbula Oranik Şeyler

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Çocuk ve Bebek, Giyim, Sağlık
Çocuğunuzun kendi tasarlayabileceği 6 oyuncak

Mesele çocuğunuzla kaliteli zaman geçirmek ise size birkaç önerimiz var.

Kapat