Sağlıklı olmanın kendinize uygun olan halini keşfedin: MindBody Festivali

Her gün spor salonuna gitmek ve beslenmemizi değiştirmek sağlıklı bir toplum kurmamız için başlı başına yeterli mi? Bugün başlayan ve 3-4-5 Haziran tarihlerinde Bilgi Üniversitesi’nin Santral İstanbul kampüsünde düzenlenecen MindBody Festivali işte bu sorunun cevabını arıyor.

Festival sağlıklı ve mutlu olma yokunda yalnızca tek bir yolun olmadığını göstermek istiyor. Etkinlik boyunca düzenlenecek workshoplar ve seminerler ile bir çok spor ve yaşam felsefesi hakkında bilgi alıp, kendi yaşam tarzını da yaratarak sağlıklı olabileceğinizin altını çizmeyi planlıyor.

12919858

MindBody Festivali benliğini keşfe çıkmış ve o eşsiz ifade biçimlerinin arayışında olan insanların bir araya geldiği bir platform. Yoga, pilates, nefes, detoks, çigong, şamanizm, sufizm, müzik, drama ve tiyatro konularındaki en iyi isimler, katılımcılara en uygun ‘sağlıklı olma’ çözümlerini öğretecekler.

321423564

Konsepte uygun workshopların, seminerlerin, pazar alanının, konserlerin olduğu etkinlik boyunca dünyaca ünlü Alexis Gulliver, Metin Hara, Chris Chavez, Deniz Bağan, Tiraje Tekmen, Dr. Richard Grossman gibi önemli isimleri ağırlıyor.

Bu isimler önderliğinde yoga, pilates, gyrotonic, dans, çigong yapılabilecek; doktorlar, filozoflar, tasavvuf ustaları, refleksolojistlerle tanışılabilecek, tantra, ayurveda, beslenme ve detoks hakkında güncel bilgiler edinilebilecek.

Bu detaylı etkinliğin biletlerini buradan temin edebilir, etkinliğin programını ise buradan inceleyebilirsiniz.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Etkinlikler, Hayat, Kent, Spor
Dünyanın en mavi ve berrak sularına sahip 16 tatil noktası

Yaz tatili için geri sayımın başladığı günlere gelmişken biz de dünyanın en mavi ve en berrak sulara sahip 15 tatil...

Kapat