TTNET e-fatura kampanyasında neler var neler…

Biraz evvel tarayıcımda yeni bir sayfa açtığımda, birden TTNET e-fatura sayfası belirdi. E-faturaya geçenler için bir kampanya yapmışlar. İçinde çekilişle araba kazanmaktan tutun da, LCD televizyona, bisiklet kazanmaya kadar farklı bir sürü seçenek var.

efatura_fyi2

 

Siz de katılın, e-faturaya geçin ve çarşaf çarsaf faturalarınızdan dolayı yüzlerce ağacın kesilmesine engel olun. Kim bilir, belki bir de üstüne kampanyadan hediye kazanırsınız.

 

 

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Ergem Şenyuva

İstanbul'da doğdum büyüdüm. Hep bu şehri, kültürel ve doğal mirasını koruma derdindeydim. Bir yandan yeşili ve doğayı nasıl gelecek nesillere bırakırız kaygım vardı. 2006 senesinin sonunda hayatımı değiştiren olay oldu ve kızım doğdu. Yaptığım her şeyi sorguladığım ve tekrardan en başa döndüğüm bir dönemden sonra, kurumsal hayata veda ettim. 2009 yılında Al Gore'un iklim değişikliğiyle mücadeleyi hedefleyen Climate Project derneğinin Türkiye temsilcisi oldum. İklim değişikliğini ve yaşadığımız dünyanın nelerle karşı karşıya olduğunu fark ettikçe, elimi taşın altına sokma zamanı geldi diye düşündüm. 2010 yılının sonunda Yeşilist'i kurdum. Bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabileceğimize, hepimizin atabileceği küçük adımlarla büyük şeyler başarabileceğimize inanıyorum.

Bir cevap yazın

Daha fazla Ekoloji, Ev ve Bahçe, Hayat, Kurumsal Sürdürülebilirlik
Bu kaleme kırtasiyelerde rastladınız mı?

Çevre dostu "Bottle2Pen" kalemler.

Kapat