Yeşilist ekibi stajyer arıyor

Yeşilist, Türkiye’nin ilk yeşil rehberi ve sürdürülebilir yaşam platformu. Bizler Yeşilist ekibi olarak daha sürdürülebilir ve yeşil bir yaşama sahip olmak isteyen herkese yol göstermeye, onları akıllı seçimler yapma konusunda desteklemeye çalışıyoruz.

Her gün daha kaliteli bir yaşama sahip olmak için ihtiyacınız olanlarla ilgili makaleler yayınlıyor, atölyeler düzenliyor ve belli aralıklarda yaptığımız toplanmalarla sizlerle bir araya geliyoruz ve yaptığımız işi çok seviyoruz. Yeni yıl için de küçüklü büyüklü projelerimiz, hoşunuza gideceğini düşündüğümüz planlarımız var ve bu planları gerçeğe dönüştürmek için bizim gibi düşünen taze kanlar arıyoruz.

Aradığımız kahramanlarda şu özellikler olsun istiyoruz:

-kalemine güvenen
-araştırma yapmayı seven
-tercihen daha önce yazarlık/editörlük yapmış
-yaratıcı
-yeşil yaşama önem veren
-sosyal medya ile haşır neşir
-doğa dostu
-grup çalışmasına yatkın
-haftanın belirli günlerinde Beşiktaş’taki ofisimize gelebilecek

Yeşilist’de staj yaparken, sitenin hem Türkçe hem de İngilizce kısımlarının geliştirilmesine yardım etmenizi, geliştirilen projelere fikirsel ve fiziksel destek vermenizi bekleyeceğiz. Bunun yanında ilgi duyduğunuz konularda makaleler yazma ve kendi projelerinizi yaratıp hayata geçirme fırsatına sahip olacaksınız ve bu safhalarda bizim tam desteğimizi göreceksiniz. Ekibimize katılarak gezegene yardımcı olabilir, fark yaratmaya hemen başlayabilirsiniz.

Pozisyon ile ilginenler için iletişim adresimiz deniz@yesilist.com. CV’lerinizi bekliyoruz.

Mutlu haftalar dileriz.

 

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Gündem, Kent, Topluluklar
Yaşamı dönüştürenler buluşuyor

Sosyal değişim ve toplumsal dönüşümle ilgili çalışan gençler Anadolu Jam'de buluşuyor.

Kapat