Çocuklar için Onarma, Üretme, Paylaşma Atölyesi

Etkinliklerini keyifle takip ettiğimiz Onaranlar Kulübü, düzenledikleri yeni etkinlikte bu kez çocukları rekabet yerine paylaşım, para yerine yetenek ve yoğun ezber bilgi yerine deneyime davet ediyor. 22 Şubat Çarşamba günü 10-15 yaş arası çocuklar için 3Dörtgen Kafe’de onarma, üretme ve paylaşma atölyesi düzenlenecek.

TIKLAYIN: Evdeki malzemelerle çocuğunuzla rüya yakalayıcı yapın

Ayrıntılı bilgi ve çağrı metni:

Herkese Merhaba,

Biz bu kez, Onaranlar Kulübü olarak, yaşça bizden küçük arkadaşlarımızla (10 – 15 yaş aralığı) bildiklerimizi paylaşmak, onların enerjisinden faydalanmak, yeni nesil teknolojiyi bir de onunla doğanlar ile keşfetmek için bir atölye düzenliyoruz.

Stemist Lab’ın katkılarıyla düzenlediğimiz bu atölyede Onaranlar Kulübü olarak benimsediğimiz üç temel ilkeyi ‘küçük onaranlar’ ile paylaşacağız.

Onarmayı, paylaşmayı ve üretmeyi onların dünyasında ilk kez keşfedeceğiz bu günde Onaranlar Kulübü üyeleri tarafından belirlenen bir konu üzerinde önce fikir alışverişi yapıp, sonra atölyeye katılan arkadaşlarımıza 3 boyutlu tasarım ve yazıcı bilgilerini edineceği bir ortam sunacağız.

‘Yeni nesil gerçekten çok akıllı’ cümlesini kurabilmek, ‘zehir gibi çocuk’ sıfatını gün içinde sürekli tekrar edebilmek, bildiklerimizi doğrudan aktarabilmek için atölyemize bekliyoruz.

Tarih: 22 Şubat 2017
Saat: 17:00 – 19:00
Yer: 3Dörtgen Stemist Lab Atölyesi
Yaş Aralığı: 10 – 15

Etkinliğin facebook sayfasını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Önceki yazıyı okuyun:
Dünya Sağlık Örgütü: Avrupa’nın havası en kirli 10 şehrinin 8’i Türkiye’de

Dünya Sağlık Örgütü'nün yayınladığı yeni raporda Avrupa'da PM 2.5'in en yüksek olduğu ilk 10 şehirden 8'i Türkiye'de.

Kapat