19 Haziran’da buluşuyoruz

Havalar ısınıp yaz yüzünü gösterdiğine göre açık alanda buluşup sohbet etme vakti gelmiş demektir.
Düzenli olarak organize ettiğimiz Green Drinks’lerin bir sonraki adresi Kiki Sıraselviler. 19 Haziran Perşembe akşamı yeşile ve ekolojiye gönül verenler olarak buluşup hem bir şeyler içecek hem de gündemle ilgili sohbet edeceğiz. Birkaç ay önce Babylon Lounge’da düzenlediğimiz etkinliğe katılanları ve kendisi gibi düşünen yeşilseverlerle tanışıp sohbet etmeyi, fikirlerini paylaşmayı arzu eden herkesi ve dostlarını 19 Haziran’da Kiki’nin bahçesine bekliyoruz.

‘Green Drinks nedir?’ diyenler için: Green Drinks dünyanın 700’den fazla şehrinde organize edilen, yeşile ilgi duyanların bir araya gelip tanıştıkları, ortak konularda fikir paylaştıkları informal networking toplantılarıdır.

Yer: Kiki, Beyoğlu
Saat: 18:30-20:00
Gün: 19 Haziran, Perşembe

Sorularınız için: info@yesilist.com

Etkinlik facebook sayfası: https://www.facebook.com/events/324371474380641/?fref=ts

 

BUNU DA OKU:  2016'nın ardından Yeşilist
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Deniz Aytekin

Boğaziçi Üniversitesi'nde felsefe okudu. Çevre, edebiyat ve felsefe alanlarında yazarlık, çevirmenlik ve editörlük yapıyor.

Bir cevap yazın

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Etkinlikler, Gündem, Kent, Topluluklar
Yağmurun barajlara etkisi: 13 gün

Yaklaşık bir hafta süren ve bazı semtlerin suya batmasıyla sonuçlanan yağmurların İstanbul barajlarına katkısı 13 günlük su (%1,5 artış) oldu.

Kapat