27 Eylül Salı 19:00’da Green Drinks’de buluşalım

Dünyanın 750’yi aşkın şehrinde yapılan Green Drinks toplantıları 2009’dan beri Istanbul’da da yapılıyor. Yeşilin farklı tonlarıyla ilgilenen, işi bu olsun olmasın herkes, Green Drinks networking toplantılarında buluşuyor ve birbiriyle tanışıyor.

Amacımız farklı sektörlerden, farklı ilgi alanlarından olanları birbiriyle tanıştırmak, kaynaştırmak. Ortak paydamız hepimizin daha yeşil, daha yaşanabilir, daha sağlıklı bir dünya istemesi. Kimimiz bu alanda aktif olarak çalışıyor, kimimiz bu dünyaya destek oluyoruz. Burada atılan temeller bazen işbirliklierine bazen güzel dostluklara dönüşüyor.

Geçtiğimiz yıl Yapı Endüstri Merkezi (YEM) evsahipliğinde gerçekleşen Green Drinks toplantıları uzun bir yaz döneminden sonra tekrar başlıyor. Her ayın son salısı gerçekleşen bu toplantıların 2011 Eylül’ündeki ilkine sizi de bekliyoruz.

Yer: Juno, Nişantaşı

Gün: 27 Eylül, Salı

Saat: 19:00

Kimler davetli: Herkes

 

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Ergem Şenyuva

İstanbul'da doğdum büyüdüm. Hep bu şehri, kültürel ve doğal mirasını koruma derdindeydim. Bir yandan yeşili ve doğayı nasıl gelecek nesillere bırakırız kaygım vardı. 2006 senesinin sonunda hayatımı değiştiren olay oldu ve kızım doğdu. Yaptığım her şeyi sorguladığım ve tekrardan en başa döndüğüm bir dönemden sonra, kurumsal hayata veda ettim. 2009 yılında Al Gore'un iklim değişikliğiyle mücadeleyi hedefleyen Climate Project derneğinin Türkiye temsilcisi oldum. İklim değişikliğini ve yaşadığımız dünyanın nelerle karşı karşıya olduğunu fark ettikçe, elimi taşın altına sokma zamanı geldi diye düşündüm. 2010 yılının sonunda Yeşilist'i kurdum. Bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabileceğimize, hepimizin atabileceği küçük adımlarla büyük şeyler başarabileceğimize inanıyorum.

Bir cevap yazın

Daha fazla Genel, Kent, Topluluklar
24 Hours of Reality’nin ardından

Teşekkür yazısı.

Kapat