Anadolu Jam: Yaşamı dönüştürenler için bir buluşma

5. Anadolu Jam 12 Eylül’de tekrar bir araya geliyor. Beş gün boyunca Gümüşlük Akademi Bodrum’da bireysel dönüşümlerini deneyimleyecek olan katılımcılar için sizlere bir mesaj var:

“Yaşamı Dönüştürenler için Bir Buluşma”
12-19 Eylül 2015 Gümüşlük Akademi Bodrum

Anadolu Jam, Türkiye’nin her köşesinden, sosyal, ekolojik, ekonomik değişim için bireysel dönüşüme niyeti olan 30 kişiyi 7 günlüğüne bir araya getiriyor. Bu yedi günde birçok anlamda (etnik, sosyal, dini, kültürel, ekonomik, vs.) birbirinden farklı bireyler yan yana gelerek, çeşitlilikleriyle topluluk oluşturmayı deneyimleyecek. Detaylı bilgi için www.anadolujam.com internet sitesini ziyaret edebilir, facebook.com/AnadoluJam hesabından en son gelişmeleri takip edebilirsiniz.
Sizleri Anadolu Jam’e ve bu etkinliğe katılacak genç arkadaslarımıza destek olmaya davet ediyoruz.

Neden mi?

– Sistemik değişim ve toplumsal dönüşümle ilgili çalışan genç insanların desteğe ve dayanışmaya ihtiyacı vardır. Jam gibi bir buluşmada biraraya gelmek, katılımcılar için ciddi bir sinerji ve besin kaynağı yaratır.

– Türkiye’de çesitlilik bizlere güç vereceği yerde çatışma kaynağı olmaktadır. Çeşitliliğe bakış açımızı değiştirmemiz, çeşitliliği bizi güçlu kılacak bir kaynak olarak yaşamamız hayatidir. Jam’de bunu deneyimleyeceğiz.

– Bu, aynı zamanda bundan sonraki Jam buluşmalarını desteklemek, gelecekte daha uzun, daha çok genç ve yaşlı liderin katılabileceği Jam buluşmaları oluşturmanın ilk adımıdır.

0101010101111

Nasıl destek olabilirsiniz?

1. Jam’i çevrenizde paylaşabilirsiniz.

2. Jam katılımcılarına burs desteğinde bulunmak için bağış yapabilirsiniz.
Böylelikle çok sayıda birey tarafından kolektif olarak bir havuz oluşturabiliriz. Verilen desteğin miktarı önemli değildir, damlaya damlaya göl olur misali her ölçekte destek bu etkinliğin organizasyonuna destek olur. Destek vermek için anadolujam@gmail.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

3. Projeye destek veren YES!‘in websayfasından bağış yapabilirsiniz
Bu şekilde bağış yaptığınız takdirde, bağışınızın “Anatolia Jam” için olduğunu belirtmelisiniz.

Türkiye’deki genç nüfusun, çeşitliliğin ve çatışma potansiyelinin boyutları düşünüldüğünde, bu buluşmanın etkisi büyük olabilir. Sizin de bu çorbada bir tuzunuz olsun.

Anadolu Jam’e desteğiniz çok önemli, cömertliğiniz ve dayanışmanız için şimdiden teşekkürler!

 

 

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Etkinlikler, Kent, Topluluklar
25 Ağustos’ta Green Drinks’te bir araya geliyoruz

Bu etkinliğimizde de farklı alanlardaki yeşilseverler olarak hem fikir alışverişinde bulunacağız, hem de yeni dostluklar kuracağız.

Kapat