Bu Cumartesi İstanbul ve Ankara’da vegan piknik ve yogaya ne dersiniz?

Türcülüğe ve her türlü ayrımcılığa karşı çıkan Abolisyonist Vegan Hareket sizi bu Cumartesi vegan pikniğe ve yogaya çağırıyor.

27 Ağustos Cumartesi günü İstanbul’da Maçka Parkı’nda, Ankara’da ise Seğmenler Parkı’nda buluşulması planlanan etkinlikte toplu yapılacak yoganın ardından herkesin paylaşacağı yiyecekler ile beraber veganlığa ve hayvan haklarına dair sohbetler edecek.

14100534_10154437955669836_8364357808543694828_n
Geçtiğimiz hafta Ankara’da düzenlenen aynı etkinlikten bir fotoğraf

Yemekleri kendiniz getireceğiniz için, kullandığınız malzemelerin içinde ne olduğuna, adil bir şekilde üretildiğine emin olmanız rica ediliyor. Aynı zamanda yoga için rahat kıyafetler, son dinlenme pozu için üstünüzü örtmek için bir şal ve varsa yoga matı getirebilirsiniz.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye ya da getirecekleriniz hakkında aklınızdaki soruların cevaplarına etkinliklerin Facebook sayfalarından ulaşabilirsiniz. İstanbul’da o gün az da olsa yağmur yağma olasılığı olduğundan etkinliğin Galata’ya taşınma ihtimali olabilir, o yüzden Facebook sayfası üzerinden takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Etkinliği: http://bit.ly/İstanbulFacebook

Ankara Etkinliği: http://bit.ly/AnkaraFacebook

BUNU DA OKU:  Yeryüzü Film Geceleri başlıyor
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Etkinlikler, Gıda, Kent, Topluluklar, Vejetaryen ve Vegan, Yeşil alanlar
Geçmiş olsun: Üçüncü Köprü açılıyor

Mimar, mühendis, uzman ve STK'ların tüm uyarı ve isyanlarına rağmen, İstanbul'un yeşil alanları talan edilerek, canlıların yaşam hakları hiçe sayılarak...

Kapat