Çevre kampanyalarını seviyorsanız…

Migros mağazalarında güzel bir kampanya var; Migros kartınızla beraber geri dönüşüm için biriktirdiğiniz kağıt, cam, metal ve plastik ambalaj atıklarınızı Migros geri dönüşüm kiosklarına getirip, barkodlarını okuttuğunuzda, her ürün için 1 puan kazanıyorsunuz.

Bir ay içinde birikmiş olan puanlarınızla 20 puana Migros çanta, 40 puana Migros kumaş çanta, 60 puana da 6 çevre puanı kazanıyorsunuz. Çevreye duyarlı müşteriler, kazandıkları “Çevre Puan”larını o ay yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Nil Kayarlar Sarrafoğlu

1969 yılında doğdum. Aklım başıma geldiğinde ailemden sonra ilk doğayı sevdim. Taşı toprağı, çiçeği ve hatta böceği... Okudum, çalıştım ve büyük şehirlerde yaşadım. Dünya üzerinde doğanın en uzak yerlerine de gittiğim ve kaldığım zamanlar oldu, işte o zamanlarda kendimi çok iyi hissettim,. Döndüm dolaştım şimdi yine şehirdeyim. Bu sefer 4 yaşında bir oğlum var, onu doğanın içinde büyütmeye çalışıyorum, hafta sonları kaçıyoruz şehirden küçük köyümüze. Mutluyuz böyle şimdilik. Anne olduktan sonra dünyayı kurtarmak için ille de büyük kahraman olmak gerekmediğini anladım, anne olmak yetiyormuş! Atık yönetimi, enerji tasarrufu ve sağlıklı beslenme gibi konulara önem veriyoruz evimizde. Payımıza düşeni ve mümkünse daha fazlasını yapmaya gönüllüyüz ailece de. Yeşilist kanalı ile sesimi duyurabildiğim için mutluyum.

Bir cevap yazın

Daha fazla Ekoloji, Geri Dönüşüm, Kent, Kurumsal Sürdürülebilirlik
Kadıköy Ekoloji Buluşmaları başlıyor

Kadıköy Yeşilleri'nin ağustos ve eylül ayları boyunca gerçekleştireceği ekoloji buluşmalartı bugün başlıyor.

Kapat