Gardrobunuzu bedavaya yenileyin

Giysi takası

Giysi, çanta, ayakkabı, eldiven, atkı, bere, kemer, kravat, şapka, çorap… Sıkıldığından, hiç kullanmadığından, bir türlü beğenemediğinden giymediğin; küçük gelen, büyük gelen, sevmesen de hediye gelen, artık senin için kullanışsız; çok yıpranmamış, markalı markasız giysini getir, beğendiğini al götür.

Zevkine güvendiğin arkadaşlarını çağır. Her bedenden, farklı zevklerden, paylaşmayı ve takası seven kafa dengi insanlarla tanış.

Para ödemeden gardrobunu yenile!

Nazli Ödevci ve NOBON, sizi 19 şubat pazar günü, IndigoLounge ve INDIGO’ya davet ediyor.
Saat 15:00’te tarif edilen nitelikteki giysilerle içerisi etkinlik için özel olarak hazırlanmış INDIGO’ya geliniyor, giysiler teslim edilip her parça giysi karşılığı fişler alınıyor.

Giysiler 16:00-17:00 arası düzenlenirken, IndigoLounge’da giysi takasına, geri dönüşüm ve yeniden kullanımlara dair filmler izleniyor, sohbetler ediliyor, tanışılıyor, etkinliğe özel indirimlerle içeceklerin keyfi çıkartılıyor.

17:00’de tekrar INDIGO’ya girip her fiş karşılığı bir parça giysi beğeniliyor, fişleri verip alınıyor! Sonrası yeni tanışıklıklar ve giysilerle sohbet ve eğlence ile içiçe bir sakin Pazar akşamüzeri…
Gün sonunda kalan giysiler paketlenip ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak! ”

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Ekoloji, Etkinlikler, Geri Dönüşüm, Kent
Yaralı hayvanlar için ambulans

Gazeteci Fatoş Tekbaş sokak hayvanları için ambulans yaptırdı.

Kapat