Kedi ve köpekler için de sahil zamanı

Hava sıcaklığındaki artış sadece bizi etkilemiyor, beraber yaşadığımız hayvan dostlarımız da bu durumdan nasbini alıyor.

Kendinizi kızgın kumlardan serin sulara atma hayalleri kurmaya başladınız mı? Belki harekete de geçenleriniz vardır. Minik bir hatırlatma: Buna tek ihtiyaç duyan bizler değiliz, tüylü dostlarımız da o anların yolunu gözlüyor. Hayvanlara dokunmanın, özellikle kedi ve köpeklerle zaman geçirmenin iyileştirici gücü olduğu artık biliniyor. Sahile yolunuz düşecekse yalnız gitmeyin. Bakın onları izlemek bile nasıl iyi geliyor:

Bu arada eğer bir henüz bir hayvan dostunuz yoksa ve pek istekliyseniz lütfen satın almayın sahiplenin. Bakımları da artık hiç zor değil, en sık görülebilecek sağlık sorunlarını doğal yöntemlerle tedavi etmekmümkün. Eğer aynı evi paylaşmak sizin için mümkün değilse bu sıcak günlerde sokaklardaki dostlarımız ihmal etmeyin, unutmayın bir kap suyun şakası yok!

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Ekoloji, Hayat, Hayvanlar, İyi haberler, Sanat ve Tasarım
Doğayla barışık kadınların koşarak uzaklaşacağı 10 erkek tipi

Doğaya önem veriyorum demek için sanal kampanyalara imza atıp facebook duvarınızda çevre haberlerine yer vermek yeterli değil. Yeşil olmayı yaşam...

Kapat