Likya Yolu’nda yoga festivali

Dünyanın dört bir tarafından doğasever ziyaretçilerin akınına uğrayan Likya Yolu bu kez bir yoga festivaline ev sahipliği yapıyorç Lycian Yoga Fest 17-21 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kaş’ta yapılacak.

Yoga Festivali ile ilgili ayrıntılı bilgi şöyle:

Büyüleyici doğası ve eşsiz tarihi dokusuyla dünyaca ünlü Likya yolunda ; ruha, kalbe ve zihne açılalacak bir yolculuk başlıyor. Lycian Yoga Fest medeniyetten kaçmayı değil Likya Uygarlığının kalbinde kendi zaman yolculuğunu vadediyor.

İlkbaharın en güzel demleri 17-21 Mayıs tarihlerinde, Türkiye’nin kendi dalındaki en profesyonel yoga eğitmenlerinin hazırladığı atölyelere katılabilir, Likya yolunun en gözde etabı Kaş ve çevresini yürüyebilir, bu eşsiz coğrafyanın sana sunduğu aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz.

yoga

Bir ağacın gölgesinde meditasyon yapıp havuz başında dinlenmek veya doğa ve tarihi keşfetmek için yola çıkmak…Lycian Yoga Fest sana kendi ritmine göre seçenekler sunuyor .

Kaş’ın ilçe merkezinde değil gerçek doğasının kalbinde olan benzersiz kamplarında konaklayıp, bu yolculuk esnasında yeni arkadaşlar, yeni fikirler, yeni yetenekler edinmek istersen yol seni çağırıyor. Sebebin ne olursa olsun.

Festival ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Ekoturizm, Hayat, Kent, Spor
Yerel Yönetime MUHİT ile katıl

Kamusal alanların kullanımı, parklar, erişim, atıklar ve geri dönüşüm hizmetlerinin geliştirilmesi gibi kentsel sorunların dile getirilebildiği MUHİT; yerel katılımı öne...

Kapat