SYFF başlıyor

Sinemaya düşkün doğasever İstanbullu’lar için Beyoğlu sokaklarını arşınlama zamanı geldi. Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali bu haftasonu 7-8-9 Kasım’da SALT Galata, Beyoğlu, CKM ve Pera Müzesi’nde olacak. Festival ayrıca bu yıl 11 ilde, 14 salonda izleyiciyle buluşacak.

Üç güne 20 yeni filmi sığdıran Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi, festivale gelemeyenler için de yeni bir platform oluşturdu: Sürdürülebilir Yaşam TV.

Ekim ayında faaliyete geçen Sürdürülebilir Yaşam TV‘de festivalde bugüne kadar gösterilen filmleri ve yeşile, doğaya, sürdürülebilirliğe dokunan video ile belgeselleri bulabilirsiniz.

Festival boyunca SALT ve Pera Müzesi‘nde gösterimde olacak filmleri buradan, SALT Galata programını buradan, SALT Beyoğlu programını buradan, CKM programını buradan, Pera Müzesi programını ise şuradan takip edebilirsiniz.

Son olarak tüm gösterimlerin ücretsiz olduğunu bir kez daha hatırlatır, iyi seyirler dileriz.

Tüm şehirlerin programları için burayı ziyaret edebilirsiniz.

BUNU DA OKU:  Hatay'da alınan numunelerin yarısında asbest tespit edildi
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Deniz Aytekin

Boğaziçi Üniversitesi'nde felsefe okudu. Çevre, edebiyat ve felsefe alanlarında yazarlık, çevirmenlik ve editörlük yapıyor.

Bir cevap yazın

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Etkinlikler, Hayat, İyi haberler, Kent, Sanat ve Tasarım, Topluluklar
Çöpsüz ülke: İsveç

İsveç'ten çevre dostu bir güzellik.

Kapat