11 Nisan’da haftanın stresini nefes seansıyla azaltın

2021’in başında gerçekleştirdiğimiz Özde Çolakoğlu‘yla yaptığımız nefes seansını yoğun istek üzerine tekrarlıyoruz.

Hepimiz “doğru” nefesle doğduk ama tüm yorucu yaşanmışlıklar bunu unutturdu. Çalışmamızın niyeti, temel nefes tekniklerini uygulayarak yeniden kendi doğal nefesimizle buluşmak.

Yaşamımız, nefes ile başlar ve nefesle biter. Arasındaki o süreç içinde duygusal ve zihinsel dünyamızda olan her şey tüm bedenimizle ve nefesimizle kurduğumuz ilişkiyi etkiler.

Nasıl nefes aldığımız nasıl bir ruh halinde içinde olduğumuzu gösterir.

Nefes, bedenimiz ve zihnimiz arasındaki köprüdür. Nefesimizle kurduğumuz farkındalıklı ilişki gündelik hayatımızdaki stresle baş etmek ve tüm zihinsel_ duygusal kalıplarımızı değiştirmek için en değerli araçtır.

Nefesinizin öneminin farkında mısınız?

11 Nisan 18:00-18:30 arası gerçekleşecek nefes seansımıza katılım ücretsiz olup, bu formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Katılımla ilgili sorularınızı ayrıca info@yesilist.com adresine email atabilirsiniz.

Özde Çolakoğlu kimdir?

İstanbul Ünivertisesi mezunu. Uzun yıllar reklam sektöründe çalıştı. Yoga ile tanışması tüm hayat yolunu değiştirmesine neden oldu. 2013 senesinden beri bu işi meslek olarak yapıyor, anlamaya öğrenmeye devam ederken eğitimler, dersler vermeye devam ediyor. Goayogamoda‘nın kurucularından ve kendisini buradan takip edebilirsiniz.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Yorumlar kapatıldı.

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Genel, Hayat
Tasarımla şehrin ekolojisini anlamak: İstanbul’un Mikrobik Meyveleri

İstanbul Tasarım Bienali tarafından gerçekleştirilen 5. edisyon: Empatiye Dönüş. Yeni bir “sözlü kültür” geliştiren İstanbul’un Mikrobik Meyveleri enstalasyonu, izleyicilere zamanımızın

Kapat