27 Haziran Çarşamba 19:00’da Green Drinks’te buluşalım

Yazın en uzun gecesini geride bıraktığımız şu günlerde tekrardan sizlerle bir araya gelmek istiyoruz.

27 Haziran’da yine yeniden bir Green Drinks toplantısı için buluşuyoruz. Her Green Drinks‘te olduğu gibi yeşilin farklı tonlarından gelen insanlar olarak buluşup yine keyifli muhabbetler yapacak, yeni yüzlerle tanışacak, fikirlerimizi paylaşacağız. Bu yazın eylüle kadarki son Green Drinks toplantısında sizi ve dostlarınızı aramızda görmeyi umuyorum.

Sevgilerimle,

Ergem Şenyuva Tohumcu

Green Drinks nedir diyenler için: Green Drinks dünyanın 700’den fazla şehrinde organize edilen, yeşile ilgi duyanların bir araya gelip tanıştıkları, ortak konularda fikir paylaştıkları informal networking toplantılarıdır.

Yer: Juno, Nişantaşı www.junojuno.com

Saat: 19:00-21:00

Gün: 27 Haziran, Çarşamba

 

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Ergem Şenyuva

İstanbul'da doğdum büyüdüm. Hep bu şehri, kültürel ve doğal mirasını koruma derdindeydim. Bir yandan yeşili ve doğayı nasıl gelecek nesillere bırakırız kaygım vardı. 2006 senesinin sonunda hayatımı değiştiren olay oldu ve kızım doğdu. Yaptığım her şeyi sorguladığım ve tekrardan en başa döndüğüm bir dönemden sonra, kurumsal hayata veda ettim. 2009 yılında Al Gore'un iklim değişikliğiyle mücadeleyi hedefleyen Climate Project derneğinin Türkiye temsilcisi oldum. İklim değişikliğini ve yaşadığımız dünyanın nelerle karşı karşıya olduğunu fark ettikçe, elimi taşın altına sokma zamanı geldi diye düşündüm. 2010 yılının sonunda Yeşilist'i kurdum. Bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabileceğimize, hepimizin atabileceği küçük adımlarla büyük şeyler başarabileceğimize inanıyorum.

Bir cevap yazın

Daha fazla Etkinlikler, Kent, Topluluklar
Rio+20 başlarken Ban Ki-moon’dan mesaj var

Ban Ki-moon takipçileri için dilediği gelecekle ilgili bir mesaj hazırladı.

Kapat