28 Mayıs Salı 19.00’da Buluşuyoruz!

Yeşilist ve Endeavor olarak, 28 Mayıs 19:00’da Avantgarde Collection sponsorluğunda yeşilin farklı tonları olarak bir araya geleceğimiz, Green Drinks toplantısında sizi de aramızda görmek isteriz.

thumbnail_1369664119

Dünyanın 700’den fazla şehrinde düzenlenen ve yeşil yakalılardan yeşil yaşama ilgi duyan herkesin bir araya gelip fikir alışverişinde bulunduğu bu organizasyonu sizlerle İstanbul’da kutlamak istiyoruz.

Avantgarde Collection Levent

Büyükdere Caddesi No:161 Zincirlikuyu – Levent, İstanbul

 

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Ergem Şenyuva

İstanbul'da doğdum büyüdüm. Hep bu şehri, kültürel ve doğal mirasını koruma derdindeydim. Bir yandan yeşili ve doğayı nasıl gelecek nesillere bırakırız kaygım vardı. 2006 senesinin sonunda hayatımı değiştiren olay oldu ve kızım doğdu. Yaptığım her şeyi sorguladığım ve tekrardan en başa döndüğüm bir dönemden sonra, kurumsal hayata veda ettim. 2009 yılında Al Gore'un iklim değişikliğiyle mücadeleyi hedefleyen Climate Project derneğinin Türkiye temsilcisi oldum. İklim değişikliğini ve yaşadığımız dünyanın nelerle karşı karşıya olduğunu fark ettikçe, elimi taşın altına sokma zamanı geldi diye düşündüm. 2010 yılının sonunda Yeşilist'i kurdum. Bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabileceğimize, hepimizin atabileceği küçük adımlarla büyük şeyler başarabileceğimize inanıyorum.

Bir cevap yazın

Daha fazla Etkinlikler, Kent
Bellastock Festivali İstanbul’da

Bir mimarlık ve sanat festivali.

Kapat