Balkon Bahçesi Eğitimi 27 Şubat’ta

Balkonda, pencere önünde, küçük bahçede bitki yetiştirmeye nasıl başlarım sorusunu beraber cevaplayacağız. Saksılar ve çeşitleriyle başlayıp, doğru toprak karışımı, başlangıçta neleri, hangi mevsimlerde ekebiliriz ve nasıl ekebiliriz sorularını yanıtlayacağımız keyifli bir atölye sizleri bekliyor. Kendi yiyeceğimizi üretebilmek, atığımızı azaltmak, bitki çayımızı demleyebilmek için balkon bahçeciliği atölyesine herkesi bekliyoruz.
Türetici olmanın anlatılacağı, marketten aldığınız naneden başlayarak, nasıl köklendirip yetiştirebileceğinizin hikayesini paylaşacağımız atölyede hedef herkesin en az bir bitki dolu saksı ve heybesinde yeni bilgilerle hemen uygulamaya geçebilmesi. Baharın göz kırptığı bu günlerde bahar enerjisiyle balkonlarımızı yenilebilir bitkilerle hep beraber şenlendirelim.

Yeşilist ve Slow Food Balkon Bahçeleri işbirliğinde Balkon Bahçesi Eğitimi 27 Şubat Cumartesi, saat 14:00-16:00 arası gerçekleşecektir. Katılım payı KDV dahil 150 TL’dir.

Kayıt için buraya tıklayarak formu doldurmanızı rica ediyoruz. Formu en geç 25 Şubat tarihine kadar doldurmanızı rica ediyoruz.

Not: Balkon bahçeciliğine başlamak için gerekli malzeme listesi atölyeden önce katılımcılarla paylaşılacaktır.  

BUNU DA OKU:  Herkese tavuk suyuna çorba
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Yorumlar kapatıldı.

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Etkinlikler, Ev ve Bahçe, Gıda, Gıda Gündemi, Hayat, Kendin yap, Kent
Gelecek nasıl beslenecek?

Yerel üreticileri tüketicilerle aracısız buluşturan tanıtım ve dijitalleşme platformu Komsubostan.com, 59 şehirden 390 üreticisi ile topluma fayda sağlayan sosyal bir

Kapat