Bedavaya gardrobunu yenile!

Giysi Takası’nın beşincisi 30 Eylül Pazar günü Zumbara işbirliğiyle tüneldeki Enkavi Han terasında*! *Enkavi Han, Tünel meydanda simit sarayının karşısındaki sokaktan girince ilk sağdaki kapı. Zumbara’nın zaman merkezi! Giysi Takası ne mi? Parasız yenilik!giysiGiysi, çanta, ayakkabı, eldiven, atkı, bere, kemer, kravat, şapka, çorap… Sıkıldığından, hiç kullanmadığından, bir türlü beğenemediğinden giymediğin; küçük gelen, büyük gelen, sevmesen de hediye gelen, artık senin için kullanışsız; çok yıpranmamış, markalı markasız giysini getir, beğendiğini al götür. Zevkine güvendiğin arkadaşlarını çağır. Her bedenden, farklı zevklerden, paylaşmayı ve takası seven kafa dengi insanlarla tanış. Para ödemeden gardrobunu yenile!

11:00-14.00: Tarif edilen nitelikteki giysilerle Tünel meydanda bulunan Enkavi Han’ın terasına geliniyor, giysiler teslim edilip her parça giysi karşılığı fişler alınıyor.

14.00-15.00: Giysiler düzenlenirken, siz terasta giysi takasına, geri dönüşüm ve yeniden kullanımlara dair sohbetler edebilir, 2. ele meraklı kişilerle tanışabilir, terasta tarihi yarımada ve Beyoğlu’na karşı günbatımının tadını çıkarabilirsiniz.

15:00-18.00: Takas tam 15.00’de başlıyor, her fiş karşılığı bir parça giysi beğeniliyor, fişler verilerek alınıyor!

Sonrası yeni tanışıklıklar ve giysilerle sohbet ve eğlence ile içiçe bir sakin pazar akşamüzeri… Gün sonunda kalan giysiler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere paketlenecek! Daha önceki etkinlikleri görmek için: http://giysitakasi.blogspot.com.tr/

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Etkinlikler, Hayat, Kent, Moda
“İş Dünyasında İnsan Hakları Kapasite Geliştirme Programı” başlıyor!

"İş Dünyasında İnsan Hakları Kapasite Geliştirme Programı" kapsamında birlikte iyi uygulama örnekleri gerçekleştirecek şirketler aranıyor!

Kapat