Bitkiseverlerin içini açacak, 8 yemyeşil Instagram hesabı

Sabah uyandığınızda görüp içinizin açılacağının garantisini verebileceğimiz bol yeşillikli, ağaçlı, suluboyalı paylaşımlar yapan yemyeşil Instagram hesaplarını sizin için derledik.

TIKLAYIN: Instagram’da takipçisi olmanızı önerdiğimiz 15 çevreci fotoğraf sanatçısı

Amy Rose @thefloralfoxart


İngiltere’de yaşayan Amy Rose, doğada görüp göremediğimiz birbirinden farklı bitki ve hayvanları suluboya çalışmalarında inanılmaz gerçekçi bir şekilde resmediyor.

Aaron Apsley @apsley_watercolor

Aaron Apsley botanik sanatını bizlerle paylaşan bir diğer sanatçı, suluboya tekniğini kullanan sanatçı ağırlıklı olarak sukulent çiziyor.

Rober Bowers @robert.bowers

Robert Bowers farklı tekniklerle bitkileri şahane bir şekilde resmeden sanatçılardan. Duvarlara çizdiği bitkilerle binalara bambaşka bir hava katıyor

The Sill @thesill

Thesill instagram hesabını takip ettikten sonra evinize, ofisinize ya da çalıştığınız ortamı bitkilerle daha canlı bir hale getirmek isteyeceksiniz. Thesill hem ev dekorasyonu için size fikir veren hem de baktıkça içinizin açılacağı cinsten bir hesap.

Urban Jungle Blog @urbanjungleblogUrban Jungle Blog, tek kelimeyle yemyeşil. Evde bitki yetiştirmekten hoşlananların çok seveceği bir hesap. Odaları envayi çeşit bitki ile doldurup inanılmaz huzurlu ortamlar yarattıkları kesin. Paylaştıkları yemyeşil ofislerde çalışmayı hayal etmemek imkânsız gibi.

Kew Gardens @kewgardens


Kewgardens, Londra’daki Kraliyet Botanik Bahçelerinin resmî Instagram hesabı. Bahçelerin tüm güzelliğini bizlerle paylaşan bu hesapta rengârenk ve çeşit çeşit bitkiler görebilirsiniz.

Botanical Pick Me Up

Botanicalpickmeup, bir diğer saksıda yetişen bitkilerle zenginleşen ortamları paylaşan hesap. Farklı hesaplardan seçtikleri fotoğraflarla güzel bir rehber niteliğinde.

Succulent City @succulentcity

Succulent City, sukulentseverlerin çok hoşuna gidecek bir Instagram hesabı. Yüzlerce çeşit sukulenti bu hesapta görmeniz mümkün.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Doğal Kaynaklar, Ekoloji, Ev ve Bahçe, Hayat, Mercek, Sanat ve Tasarım, Teknoloji
Kentte ekolojik yaşam: Kadıköy Çevre Festivali başlıyor!

Kadıköy Belediyesi 26 - 28 Mayıs tarihlerinde Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda “Kentte Ekolojik Yaşam” temalı bir çevre festivali düzenleyecek

Kapat