Bu nasıl bir dünya?

Zumbara ve !f festival için çok sevimli bir proje hazirlamiş. Fazla uzatmadan detaylari verelim.

Kalbimizin mümkün olduğunu söylediği bir dünyanın izleri var sanki her yerde. Dünyanın köşe bucağında bir çok kişi alternatifleri üretiyor, yaşamak istediği dünyayı yaşamanın önce kendisini dönüştürerek olduğunu keşfederek harekete geçiyor. Bir de bakmışız birbirimize bağlı kocaman bir ağ haline gelmişiz ve mümkün olduğuna inandığımız başka bir dünyayı yaratmaya başlamışız bile. Bize ilham veren ve gözümüzde canlanan bu dünyanın resminde dayanışma, armağan, paylaşım, adalet, birlik, bütünlük, bolluk, bereket ve bol bol sevgi var. Bu nasıl bir dünya mı?

  1. Sana ilham veren, kalbinin mümkün olduğuna inandığı dünyayı en iyi anlattığını düşündüğün resmi ve bu resmin sana niye ilham verdiğini açıklayan bir mesajı 12 Şubat’a kadar, Zumbara’nın facebook sayfasında paylaş.
  2. !f İstanbul’da dünyayı değiştiren insanların umut verici hikayelerinden oluşan SEV & DEĞİŞTİR bölümündeki filmlerden birine 2 kişilik bilet armağanı al.
  3. Kimlerin armağan alacağına kolektif olarak karar vereceğiz. En çok beğenilen (like alan) 22 fotoğrafın sahibi, 13 Şubat’da kazandıkları film biletlerinin haberini alacak.
  4. Resim eğer kendi çektiğin bir fotoğraf değilse, lütfen referans göstererek paylaş.

Kalbinin mümkün olduğunu söylediği, sana ilham veren, nasıl bir dünya? Paylaş bizimle!

Zumbara

zumbara

 

BUNU DA OKU:  İzmir'in tamamen elektrikli otobüs filosu yola çıkıyor
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Deniz Aytekin

Boğaziçi Üniversitesi'nde felsefe okudu. Çevre, edebiyat ve felsefe alanlarında yazarlık, çevirmenlik ve editörlük yapıyor.

Bir cevap yazın

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Hayat, Kent, Sanat ve Tasarım, Topluluklar
Karşıyaka Belediyesi’nden dev hizmet: KARBİS

Türkiye'de ilk kez İzmir Karşıyaka'da hayata geçti: Herkesin yararlanabileceği bir bisiklet kiralama sistemi, KARBİS.

Kapat