Çocuğunuz için yepyeni doğa dostu oyuncaklar

kapbula

Her ebeveyn gibi ben de çocuklarım için sağlıklı, yeşil bir dünya hayal ediyorum.Ve bir çok anne gibi kullandığımız oyuncakların hem çocuklarım hem doğa için sağlıklı olmasına özen gösteriyorum.

Artık oyuncak seçenekleri sonsuz. Plastikten kaçarak, kimyasal boyalardan uzak bir oyun alanı yaratmak mümkün. Hatta daha evvel çocukların kendilerini yapabilecekleri keyifli oyun fikirleri de vermiştim.

İşte sizin için benim beğenerek kullandığım ve tavsiye ettiğim çocuk odalarının vazgeçilmezi dört ürünü sıraladım.

k1

We can too organik parmak boyaları

Yaş ne olursa olsun her zaman bir numaralı ihtiyaç boyama olur. Bu durumda çoğu zaman seçici davranırım, hatta bazen oğlum ne kadar kendini en iyi boyalarla ifade etse de (her çocuk gibi) aklımdan soru işaretleri geçerdi. We Can Too ürünleri, özellikle el boyalarında, hem sizin içinizi rahat ettirecek hem de, çocuğunuzun en sevdiği eğlence için kendini tehlikeye atmayacak. Neden diye sorarsanız çünkü organik ve vegan olan bu boyalar tamamen çocuk ve doğa dostu.

k2

Space Rabit Toto bebek matı

İlk yıllarını çoğunlukla yerde geçiren bebekler yuvarlanmayı daha da sevmeliler. Oyun alanlarını ve onlara ait bir yeri oluşturan bebek matları için iyi bir tercih yapmak isterseniz, içinde toksik madde içermeyen, çevre dostu Unigo matlarını tercih etmenizi öneriyorum.

k3

Plan Toys

Tamamen organik ahşap ve su bazlı boyadan yapılmış, çocuk dünyalarına sığmayan oyuncaklar üreten Plan Toys, sağlık kriterlerini yerine getiriyor. Çocukların çok da sevdiği oyuncaklarının ortak yanı ahşap olsa gerek. Eğer sizin çocuğunuzda benimki gibi tahtalara düşkünse kesinlikle tavsiye ederim.

k4

Boyanabilir masa örtüsü (Jaq Jaq Bird Boyanabilir Masa Örtüsü Runner)

Çocuğunuzla eğer ortak bir noktada buluşmak isterseniz, ona üzerinde boyama yapabileceği bir masa örtüsü hediye edebilirsiniz. Yemeğinize tam anlamıyla renk katabilir, ayrıca sizin için de iyi bir hediye. Uzun geçen yemek seanslarını biraz daha kolaylaştırmak ve yemeği daha eğlenceli hale getirmek isterseniz güzel bir çözüm.

Bu ürünleri satın alabileceğiniz adresler için buraya bakabilirsiniz.

Bu yazı Kapbula‘nın katkılarıyla hazırlanmıştır.

 

 

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Çocuk ve Bebek, Genel, Oyuncak
Uzak durmanız gereken 5 plastik

Her gün ne sıklıklar kullandığınızı düşünmediğiniz plastiğin, evden çıktıktan sonra ya da evinizde, çantanızda, yemeğinizle birlikte sunulduğunda nelere yol açtığını...

Kapat