Gençlere yönelik girişimcilik eğitimi ve hibe desteği

Girişimciler ve girişimci adaylarının iş kurmalarını destekleyecek platforma Girisimcilikegitimi.org adresi üzerinden temel girişimcilik bilgileri, pazarlama, başarılı bir işletme kurmanın adımlarında oluşan eğitimlere ücretsiz ulaşabilecek.

Eğitimi başarıyla tamamlayan, 18-25 yaş aralığında İstanbul’da ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları veya kimliği İstanbul’a kayıtlı olan Geçici Koruma Statüsü’ndeki tüm yararlanıcılar 8.700 TL tutarındaki küçük hibe veya 22.150 TL tutarındaki büyük hibe programına başvuru yapma hakkını kazanacak. Hibe desteği eğitimi başarıya tamamlayıp başvurusunu yapan ilk 100 kişiye verilecektir. 

Sizin de bir iş fikriniz varsa veya işinizi büyütmek istiyorsanız 23 Aralık Perşembe günü 13.30 – 14.40 saatleri arasında çevrimiçi gerçekleştirilecek “Temel Girişimcilik E-Öğrenme Platformu” nun açılışını kaçırmayın. Katılım için lansman etkinliğine kaydolmayı unutmayın!

Save the Children Türkiye, Alman Federal Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından fonlanan, Mülteci Destek Derneği (MUDEM) ve Şişli Belediyesi ortaklığıyla yürütülen “Mülteciler, Sığınmacılar ve Kırılgan Ev Sahibi Topluluktaki Çocuklar, Gençler ve Ailelerin Dayanıklılığının Güçlendirilmesi Projesi” kapsamındaki “Temel Girişimcilik E-Öğrenme Platformu” nu hayata geçiriyor.


Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Yorumlar kapatıldı.

Daha fazla Çocuk ve Bebek, Eğitim, Gündem, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Topluluklar
Dünyanın yüzde 10’unu oluşturan en zengin kesim, tüm küresel emisyonların yarısına neden oluyor

Nobel ödüllü ekonomi uzmanları tarafından hazırlanan yakın tarihli bir analiz, dünyadaki 'emisyon eşitsizliklerine' dair somut rakamlar ortaya koyuyor. Rapora göre,...

Kapat