Her güne iki ajanda!

Yeni yıla girerken Yeşilist’ten de size ve bir sevdiğinize hediye var. Bu yıl yitirdiğimiz zeytinliklere ithafen 24-29 Aralık tarihleri arasında her gün bir okuyucumuza birisini kendisi kullansın, diğerini de bir sevdiğine armağan etsin diye iki adet Zeytin Ajandası hediye ediyoruz.

Ajanda çekilişine katılmak için bu yıl Yeşilist’te yayınlanan en beğendiğiniz yazıyı seçip twitter’dan #YesilistTOP10 etiketiyle paylaşın. Her gün çekilişle seçtiğimiz bir okuyucuya iki adet Zeytin Ajandası hediye ediyoruz! Her günün kazananı bir sonraki sabah twitter hesabımızdan açıklanacak.

 

zeytin ajandası

 

Neden Yeşilist TOP 10?
Bu yıl en çok okunan yazılarımızı listeleyip sizinle geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık. En çok okunan yazıları biliyoruz fakat sizin kalbinize en çok dokunan, en beğendiğiniz yazıları tam olarak tahmin edemiyoruz.

Zeytin Ajandası Kolektifi tarafından hazırlanan ve geliri Yırca’daki zeytinliklere bağışlanacak Zeytin Ajandaları’ndan siz okurlarımıza dağıtmak için bu küçük merakımızı bahane ettik, hepinizi en sevdiğiniz Yeşilist yazısını #YesilistTOP10 hashtag’iyla paylaşmaya bekliyoruz.

Mutlu yıllar.

Yeşilist ekibi

BUNU DA OKU:  Zeytini sevenler buluşuyor: Slow Olive 2018 14-15 Nisan'da Ayvalık'ta
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Doğal Kaynaklar, Ekoloji, Gündem, Hayat, İyi haberler, Kent, Ofis
İyi ki varsınız

Defne Koryürek'ten güzel bir yazı.

Kapat