İstanbul’da güvenli bisiklet yolu isteyenler buraya!

İstanbul’da güvenli bisiklet yollarına sahip olmak ister misiniz? EMBARQ Türkiye’nin hazırladığı ankete katılarak siz de aktif rol alabilirsiniz.

EMBARQ Türkiye, İstanbul Kalkınma Ajansı Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında “İstanbul’da Güvenli Bisiklet Yolları Uygulama Kılavuzu” hazırlıyor. Böylece merkezi ve yerel yönetimlere bisikletli ulaşım konusunda yön gösterecek bulgulara ulaşmayı amaçlıyoruz.

Bizlerden katılmamızı istedikleri bisikletli ulaşım anketiyle 2000 bisikletli kullanıcıya ulaşarak mevcut koşulları hakkında beklenti ve sorunlarını tespit etmeyi hedefliyor.

En doğru sonuçlara ulaşabilmek adına bisikleti yoğunlukla kullanan bisikletli dernek ve platformlarının üyelerine ulaşabilmeyi önemsiyorlar.

3140844-sf-korfezi-manzarali-bisiklet-yolu-ndan

Ödüllü anket

Ankete katılımınız sonucunda ilk 500.,1000., 1500. ve 2000. kişilere çeşitli bisiklet aksesuarı hediye ediyorlar. 26 Kasım 2014 Tarihinde Studio-x‘te yapılacak proje kapanış toplantısında ise hediyeler sahiplerini bulacak.

EMBARQ Türkiye’nin ankette paylaşacağınız bilgilere dair bir notu var:

Anket çalışması Akademetre araştırma firmasından hizmet alımı yapmış bulunuyoruz. Birlikte çalıştığımız araştırma şirketi bağlı olduğu üst kurum gereği katılımcıların bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır. Bu anlamda anket katılımcılarına ait bilgilerin ve anket bilgilerinin kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağının da altını çizmek istiyoruz.”

Şehirde değişim için harekete geçecek bisiklet kullanıcılar ankete buradan katılabilirler.

Katılımcılara da EMBARQ Türkiye’ye de şimdiden teşekkürler.

 

BUNU DA OKU:  Al Gore'un Tercih Sizin kitabını kazananlar belli oldu!
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Gündem, İyi haberler, Kent
Lüfer Bayramı başlıyor

Dolu dolu bayram etkinlikleri burada!

Kapat