Kedi evleri bu kampanya ile sadece kargo parasına

Evidea 2015 yılında başladıkları kedi evi projesi ile şimdiye kadar 1000 adet kedi evini soğuk havalarda patileri üşüyen sahiplerine ulaştırdı. Gelen yoğun istek üzerine Evidea bu sefer stoklarını artırarak 10.000 adet kedi evini sadece kargo ücreti ile sahiplerine ulaştırıyor.

Yeni kedi evleri geliştirilerek artık daha kolay taşınmakta ve daha sıcak kalmasını sağlamak için daha uygun boyutlarda üretilmiş. Aynı zamanda evlerin çöpe atılmaması için de bir uyarı etiketi eklenmiş. Kedi evlerini almak için buraya tıklayabilirsiniz.

evidea-yapi-market-yeni4-EKA001-004_3

Siz de bu kedi evlerine sadece kargo ücreti ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bununla beraber kedi evlerini aldıktan sonra balkon, bahçe ya da sokağın arabaların park etmediği bir bölümüne yerleştirin. Barınak içine havlu, battaniye gibi şeyler koymayın. Hayvanlar ısınsın diye iyi niyetle yerleştirdiğiniz kumaşlar kısa süre içerisinde ıslanarak barınağı yaşanabilir bir yer olmaktan alıkoyabiliyor.

Sokağınızdaki hayvanlar için soğuk havalarda yapabileceklerinize buradan göz atabilirsiniz: Sokağınızdaki hayvanlar için 5 kış hazırlığı

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Bir cevap yazın

Daha fazla Ekoloji, Genel, Hayvanlar, Kent, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Yeşil alanlar
İlk cemre düştü, doğa uyanıyor

Baharın gelişini, doğanın uyanışını müjdeleyen cemreler bugün itibarıyla düşmeye başladı. İlk cemre bugün havaya düştü. İkinci cemre 26-27 Şubat'ta toprağa...

Kapat