Konaklama, ulaşım, yeme içme ve harçlık IFOAM’dan: Brüksel’de bir yıl geçirecek organik tarım gönüllüleri aranıyor

Uluslararası Organik Tarım Hareketleri Federasyonu (IFOAM) Brüksel’deki ofislerinde organik tarım üzerine en az bir yıl çalışacak, 18-30 yaş arası, beş genç gönüllü arıyor. Pozisyona Türkiye, Almanya, Finlandiya, Birleşik Krallık ve Portekiz’den adaylar başvurabiliyor. Son başvuru tarihi ise 19 Mart.

TIKLAYIN: Dilediğiniz ülkede ekolojik çiftliklerde çalışmak ister misiniz?

Prensip olarak staj başvurusu almayan IFOAM, ileride organizasyon bünyesinde çalışacak gençleri dönem dönem açtığı gönüllü çalışma programına katılanlar arasından seçiyor. Pozisyon için seçilen adayların konaklama, beslenme, ulaşım masrafları IFOAM tarafından karşılanacak. Gönüllülere bir miktar cep harçlığı da verilecek. Gönüllülerin Brüksel’e gidiş dönüş biletleri ve vize masrafları da IFOAM tarafından karşılanacak. Siz de organik tarım yöntemleri ve organik tarımın yaygınlaşması konularına ilgi duyuyorsanız 19 Mart’a kadar IFOAM’un internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Konu ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

BUNU DA OKU:  Yemediğinizi Sürmeyin
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Deniz Aytekin

Boğaziçi Üniversitesi'nde felsefe okudu. Çevre, edebiyat ve felsefe alanlarında yazarlık, çevirmenlik ve editörlük yapıyor.

Yorumlar kapatıldı.

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Doğal Kaynaklar, Ekoloji, Gıda, Gıda Gündemi, Hayat, İklim Değişikliği, Kent, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Ofis, Yeşil alanlar
İklim değişikliği hakkında her şey – Bölüm: 4

İklim değişikliği hakkında her şey serimizin dördüncü bölümü yayında.

Kapat