Onlar oy veremiyor, sen ver!

24 Haziran 2018 Genel Seçimi belki de Türkiye tarihinin dönüm noktalarından biri olacak. Her görüşten okuyucu ve takipçilerimizi bu Pazar vatandaşlık sorumluluğunu yerine getirmek üzere oy vermeye ve ardından sandıklara sahip çıkmaya çağırıyoruz.

Kesilen ağaçlar, zulme uğrayan hayvanlar, rant uğruna peşkeş çekilen yeşil alanlar, özgür akamayan dereler, sökülen zeytin ağaçları, yanan tarihî binalar, imara açılan tarım alanları, plastik çöplüğüne dönen denizler ve göz göre göre yok edilen tüm doğal kaynaklar için, geleceği tehlikeye atılan gezegenimiz için lütfen bu Pazar sandıklara gidin, oyunuzu verin ve sandığınıza sahip çıkın.

Kimsenin moralinizi bozmasına, sizi umutsuzluğa sürüklemesine izin vermeyin. Oyunuzu verin ve hakkınızı arayın.

Güneşli günlerde görüşmek üzere!

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Yorumlar kapatıldı.

Daha fazla Beslenme, Çocuk ve Bebek, Doğal Kaynaklar, Eğitim, Ekoloji, Ekoturizm, Etkinlikler, Ev ve Bahçe, Geri Dönüşüm, Giyim, Gıda, Gıda Gündemi, Gündem, Hayat, Hayvanlar, İklim Değişikliği, Kent, Kişisel Bakım, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Mimari, Moda, Ofis, Oyuncak, Sağlık, Sanat ve Tasarım, Spor, Tarifler, Teknoloji, Topluluklar, Vejetaryen ve Vegan, Yeme İçme, Yenilenebilir Enerji, Yeşil alanlar
Türkiye tüm zamanların en sıcak ilkbaharını yaşadı: Sıcaklıklar mevsim normallerinin 3°C üzerinde

2018 ilkbahar ayları ortalama 15°C sıcaklık ile Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün ölçüm yaptığı 1971-2018 dönemi içindeki en sıcak ilkbahar mevsimi oldu.

Kapat