Turkcell Blog Ödülleri’ndeyiz

Bu yıl Turkcell Blog Ödülleri’ne Haber Blogları kategorisinden katıldık. Sizler de bizi destekler ve bu linkten bize oy verirseniz çok seviniriz. Oy vermekle ilgili bir kaç noktaya parmak basmak istiyorum:

Turkcell-Blog-Ödülleri-20111-940x470

1- Oy ver butonuna tıklamış olmanız, oyunuzun sayıldığı anlamına gelmiyor.

2- Oy vermek için, buradan üye olup, kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt yaptırmadan, site kesinlikle oy vermiş saymıyor. Dolayısıyla kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz. Şimdiden desteğiniz için teşekkürler.

 

BUNU DA OKU:  Kentsel tarım için: Ek Biç Ye İç
Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Ergem Şenyuva

İstanbul'da doğdum büyüdüm. Hep bu şehri, kültürel ve doğal mirasını koruma derdindeydim. Bir yandan yeşili ve doğayı nasıl gelecek nesillere bırakırız kaygım vardı. 2006 senesinin sonunda hayatımı değiştiren olay oldu ve kızım doğdu. Yaptığım her şeyi sorguladığım ve tekrardan en başa döndüğüm bir dönemden sonra, kurumsal hayata veda ettim. 2009 yılında Al Gore'un iklim değişikliğiyle mücadeleyi hedefleyen Climate Project derneğinin Türkiye temsilcisi oldum. İklim değişikliğini ve yaşadığımız dünyanın nelerle karşı karşıya olduğunu fark ettikçe, elimi taşın altına sokma zamanı geldi diye düşündüm. 2010 yılının sonunda Yeşilist'i kurdum. Bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabileceğimize, hepimizin atabileceği küçük adımlarla büyük şeyler başarabileceğimize inanıyorum.

Bir cevap yazın

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement
Daha fazla Gündem, Hayat, Kent, Teknoloji
Sanal kitap fuarı favorilerim

Her yıl gelişini heyecanla beklediğim idefix'in 'Sanal Kitap Fuarı' 21 kasım'da başladı. Bir ay sürecek fuarın bu yıl dokuzuncusu düzenleniyor.

Kapat