Ye-şil-len-dir-e-lim/ 4 : Circuit İstanbul’un yeşil topluluklarını büyütmeye Kadıköy’e davet ediyor

Sürdürebilir yaratıcılık temelinde Kadıköy, Yeldeğirmeni’nin sanat ve etkinlik alanı Circuit Istanbul, 21 Ekim Cumartesi saat 17.00 – 22.00 arası, Ye-şil-len-dir-e-lim/ 4 kapsamında gerçekleşecek etkinliğe sizi davet ediyor.

Birbirimizle ve çevremizle ilişkiler geliştirmeye odaklanan çalışmalar serisi olan Ye-şil-len-dir-e-lim, CIRCUIT koordinasyonunda ilerleyen çalışmalar ile, kişilerin bir araya gelerek şehir yaşamı hakkındaki deneyimlerini paylaşmalarını hedefliyor.

İstanbul’un yeşil komünitelerini genişletmenin olasılıklarını araştıracak etkinlikte, tartışmayı aynı zamanda bir akşam yemeği takip edecek. Saat 17:00’de başlayacak etkinliğin programı şöyle:

17.00 – 18.00: Welcome
18.00 – 20.00: Komşunla ve Doğayla/Doğanla Tanış* (aktivite)
20.00 ve sonrası: Saklama Kabı yemeği**, müzik, ve daha fazla…

Komşunla ve Doğayla Tanış ile katılımcıların birbiri ile tanışabilmesi hedefleniyor. Çeşitli sorularla karşılaşacağınız bu aktivite esnasında şehir yaşamına dair edinimlerinizi tanıdıklarınız ve tanımadıklarınız ile paylaşacaksınız. Dinlemek ve başkalarının benzer deneyimlerini duymak, inşa etmek istediğimiz komünite için bizlere imkan tanıyacak.

Circuit, toplu bir akşam yemeği için, sizlerden paylaşabileceğimiz yemekler getirmenizi rica ediyor. Aynı zamanda, tek kullanımlık ambalajlardan sakınıp saklama kabı, cam veya kağıt gibi sürdürülebilir paketlerin tercih edilmesi öneriliyor.

Ücretsiz olan etkiliğin Facebook sayfasını buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

İletişim

info@circuitistanbul.com
+90 554 404 28 64

Önceki yazıyı okuyun:
Yılda 9 milyon kişi: Çevre kirliliği savaşlardan, felaketlerden ve açlıktan daha ölümcül

Erken hayatını kaybedenlerin sayısı AIDS, tüberküloz ve sıtmadan hayatını kaybedenlerin sayısının toplamından 3 kat fazla.

Kapat