İklim Meselesi artık internetten ücretsiz olarak izlenebiliyor

National Geographic’in geçtiğimiz yıl yayınladığı üç bölümlük İklim Meselesi belgeseli artık internetten ücretsiz olarak izlenebiliyor. İklim değişikliğinin tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu topraklarındaki etkilerini inceleyen belgeseli Halit Ergenç, Ezgi Mola, Ozan Güven ve Serenay Sarıkaya sunuyor.

TIKLAYIN: Türkiye’de iklim değişikliği algısı anketi yayınlandı: Ülkenin dörtte üçü iklim konusunda endişeli

Yirmi birinci yüzyılın sonlarına doğru Avrupa ve Orta Asya bölgesinde küresel iklim değişikliğinin etkilerine en çok maruz kalacak ülkelerden biri olan Türkiye’nin meseleyle olan yakın ilişkisini ekranlara taşıyan, konuyu her yönüyle incelenip çözüm önerileri tartışıldığır ve bu sayede izleyicilerde farkındalık yaratnın hedeflendiği üç bölümlük belgeseli izlemek için National Geographic TV’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Deniz Aytekin

Boğaziçi Üniversitesi'nde felsefe okudu. Müzik, edebiyat, felsefe ve çevre konularında yazarlık ve editörlük yapıyor.

Yorumlar kapatıldı.

Daha fazla Doğal Kaynaklar, Ekoloji, Gıda, Gıda Gündemi, Hayat, İklim Değişikliği, Kent, Sanat ve Tasarım, Yenilenebilir Enerji, Yeşil alanlar
İstiridye mantarının 6 faydası ve 3 öğün tüketebileceğiniz mantarlı tarifler

Besin değerleriyle göz dolduran istiridye mantarının; şehir hayatında, manavlarda da günden güne görünürlüğü artıyor. Bu mantarın faydalarına göz atalım.

Kapat