Yol ve konaklama masrafları şirketten: Finlandiya’da üç günlük mutluluk ve doğayla bütünleşme kampı

Finlandiya’nın turizm kurulu Rent-A-Finn yapılan yarışma sonunda belirlenecek katılımcıları Finlandiya’daki üç günlük mutluluk ve doğayla bütünleşme kampında ağırlayacak. Yol ve konaklama masraflarını Rent-A-Finn’in karşıladığı yarışmaya bireysel olarak, arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte başvurabilirsiniz.

TIKLAYIN: Dünyanın en mutlu ülkeleri açıklandı: İlk sırada Finlandiya var, Türkiye ise geriledi

Yapılan araştırmalarda Finlandiya son iki yıldır üst üste dünyanın en mutlu ülkesi seçildi. Bu başarının sırrının dingin bir hayat ve doğayla iç içe yaşamaya bağlı olduğu düşünülüyor. Bu üç günlük kampta da katılımcılara ‘mutluluk koçları’ eşlik edecek ve doğayla bütünleşmenin, kendi dinginliklerini bulmanın yollarını öğretecek.

Kazananlar rehberler eşliğinde ulusal parklarda trekking, Fin saunası, ormanda yoga ve meyve toplama gibi aktivitelere katılacak. Seyahat süresince davet edenlerin evin, tekne ve deniz feneri gibi lokasyonlarda konaklanacak.

Kurulun internet sitesinde kazananlara eşlik edecek rehberlere dair bilgiler ve yapılacak aktivitelerin detaylı bilgileri de mevcut. Katılmak için yapmanız gerekenler bu kampa neden katılmak istediğinize dair bir video çekmek ve internet sitesi üzerindeki formu doldurmak.

Detaylar ve katılım için burayı inceleyebilirsiniz.

Yeşilist bundan böyle okuyucularının desteğiyle ayakta kalacak.
Siz de Yeşilist’i beğeniyorsanız bize Patreon’dan destek olun.
Yeşilist Patreon Destek Ol


Deniz Aytekin

Boğaziçi Üniversitesi'nde felsefe okudu. Müzik, edebiyat, felsefe ve çevre konularında yazarlık ve editörlük yapıyor.

Yorumlar kapatıldı.

Daha fazla Genel
Ayvalık’ta bir başka vegan kafe: Turfanda

Herkesin hayalinde büyük şehirlerden ayrılıp, başka bir hayat kurmak var. Ama kaçımız yapabiliyoruz? Refika Kortun İstanbul'daki hayatını bırakıp Ayvalık'ta çok

Kapat